fot. WGIE Puchar

Pary pierwszych rund etapu strefowego Pucharu Polski

Wielkopolski ZPN prezentuje pary rund wstępnych strefowego Pucharu Polski.

Mecze zaplanowano na 13-14 sierpnia.

STREFA KALISKA

Huragan Szczury - Piast II Kobylin
Stal II Pleszew - Gladiatorzy Pieruszyce
Korona Chełmce - RKS Radliczyce
Dragon Dzierzbin - Korona-Pogoń Stawiszyn
OKS Ostrów Wielkopolski - Czarni Dobrzyca
GKS II Jaraczewo - Liskowiak Lisków
Błękitni-Sparta Kotlin - Pogoń II Nowe Skalmierzyce
Orzeł Wysocko Wielkie - Wielkopolanin Siemianice
Zryw Kierzno - Pogoń Trębaczów
Iskra Sieroszewice - KS Rogaszyce
Zefka II Kobyla Góra - Victoria Laski
GKS Trzcinica - LZS Siedlików
Sulimirczyk Sulmierzyce - Czarni Wierzbno
Tarchalanka Tarchały Wielkie - Olimpia Brzeziny

Wolny los przypadł Sokołowi Bralin.

STREFA KONIŃSKA

WKS Boguszyczki - Orlik Miłosław
GKS Olszówka - Górnik Kłodawa
Sparta Barłogi - Błękitni Mąkolno
Olimpia II Koło - GKS Osiek Wielki
KS Mostki - Hetman Orchowo
Tur 1921 Turek - Teleszyna Przykona
Sparta Konin (juniorzy) - Czarni Brzeźno
Warta Rumin - Grom Malanów
Płomień Nekla - Warta Krzymów

Wolny los i tym samym awans bez gry do 1/16 finału przypadł drużynom GKS Rzgów, GKS II Sompolno, MKS Dąbie, Warta Pyzdry, Wicher Dobra.

STREFA LESZCZYŃSKA

Fogo Korona II Wilkowice - Sparta Miejska Górka
Polonia 1912 II Leszno - Pinsel-Peter Krobianka II Krobia
LZS Pakosław - Ruch Bojanowo
Wisła II Borek Wielkopolski - Piast Nowy Belęcin
KS Pogorzela - Zjednoczeni Pudliszki
Kormoran Święciechowa - GKS Krzemieniewo
Grom Czacz - Rywal Kurza Góra
Sokół Włoszakowice - Sokół Chobienice
Brenewia II Wijewo - Grom Wolsztyn
Sokół Wroniawy - Obra 1912 II Kościan
Gwiazda Siedlec - Dąb Boguszyn
Czantoria Gościeszyn - Sporting Przemęt
Helios Czempiń - Tęcza Tuchorza

Wolny los przypadł Rydzyniakowi II Rydzyna.

STREFA PILSKA

Victoria Miały - Tarzani Wrzeszczyna
Fortuna Wieleń - Huragan Młynkowo
Kolegium Sędziów Piła - Nielba II Wągrowiec
Orzeł Pęckowo - Patriot Mieścisko
Płomień Połajewo - Błękitni Kuźnica Czarnkowska
Unia Ujście - Leżenica-Nowy Dwór
Sokół Gębice - Orzeł Gulcz
Zryw Sypniewo - Sokół Kościerzyn Wielki
LZS Górzna - Orzeł Osiek nad Notecią
Królewska Wieś Iskra Czernice - Korona Dębno
MKP Powiat Pilski Piła - Sokół Szamocin
UKS FA Fair Play Złotów - Łobzonka Wyrzysk
Błyskawica Nieżychowo - Orzeł Lipka
Perfecta Złotów - Włókniarz Okonek

Wolny los otrzymały w drodze losowania Gryf Zofiowo oraz LZS Skic.

STREFA POZNAŃSKA

Orły Pniewy - Orkan Objezierze
OSiR Lwówek - Rzemieślnik Kwilcz
Wiara Lecha II Golęczewo - KS Kąsinowo
Old Boys Sady/Pluton Przeźmierowo - Suchary Suchy Las
SPN Szamotuły (juniorzy) - Warta Wartosław
Grom Binino - Płomień Chrzypsko Wielkie
Lech Poznań (oldboje) - Pelikan Niechanowo (oldboje)
Unia Swarzędz (juniorzy) - Antares Zalasewo
Wełnianka Kiszkowo - 1922 Lechia II Kostrzyn
Pelikan Niechanowo - Karamba Gruszczyn
Tornado Tarnowo - Wełna Rogoźno
Meblorz II Swarzędz - Błękitni Owińska
Amicus Mórka - Poznańska 13 Poznań
Koziołek Poznań - Kotwica II Kórnik
Las Puszczykowo - KS Gminy Brodnica Manieczki
Poznań FC - Przemysław II Poznań
Sportowy Śrem - Phytopharm Klęka
Korona Zakrzewo - OTPS Winogrady Poznań (juniorzy)
AP Reissa Poznań (juniorzy) - Luboński 1943 Luboń
Odlew Poznań - Orły Plewiska
Kolegium Sędziów Poznań - Spójnia Strykowo
Jastrząb Rudniki - Okoń Sapowice
Victoria Wysogotowo - Sam Jastrzębsko Stare

Wolny los przypadł drużynie WPiP Mardom Poznań.