fot. Totolotek Puchar Polski

Pary pierwszych rund Totolotek Pucharu Polski

We wszystkich pięciu strefach przeprowadzono już losowania pierwszych rund rozgrywek o Totolotek Puchar Polski. Poniżej przedstawiamy pary oraz dodatkowe informacje dot. dalszych faz rozgrywek.

STREFA KALISKA

I RUNDA - 1/2 sierpnia
Gladiatorzy Pieruszyce – Żaki Taczanów
Błękitni-Sparta Kotlin – Dragon Dzierzbin
Stal II Pleszew – CKS Zbiersk
Prosna Chocz-Kwileń – LKS II Gołuchów
Błękitni Chruszczyny – Ogniwo Łąkociny
Sulimirczyk Sulmierzyce – Błysk Daniszyn
Czarni Wierzbno – Piast II Kobylin
CKS Zduny – Tarchalanka Tarchały Wielkie
Pogoń II Nowe Skalmierzyce – Huragan Szczury
Orzeł Wysocko Wielkie – Sokoły Droszew
Iskra- Prosna Sieroszewice – OKS Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 (Juniorzy) – Barycz Janków Przygodzki
PSP Kalisz – Zieloni Koźminek
Pelikan Nowy Karolew – Prosna Kalisz
Liskowiak Lisków – RKS Radliczyce
KKS Kalisz (Juniorzy) – Korona Chełmce
LKS Czarnylas – LZS Czajków
KS Rogaszyce – LZS Doruchów
Dąb Dębnica – Olimpia Brzeziny
Masovia Kraszewice – Pelikan Grabów
Pogoń Trębaczów – Zawisza Łęka Opatowska
LKS Jankowy – Strażak Słupia
Płomień Opatów – GKS Grębanin
Zryw Kierzno – Sokół Bralin
GKS Żerków – Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Grom Golina – LZS Cielcza
GKS Jaraczewo – WKS Witaszyce

II RUNDA - 8/9 sierpnia (w przypadku meczu dwóch zespołów z Klas A, B bądź drużyn nieligowych) lub 12 sierpnia (w przypadku meczu z udziałem zespołu Klasy Okręgowej)
Gladiatorzy Pieruszyce/Żaki Taczanów - Błękitni-Sparta Kotlin/Dragon Dzierzbin
Stal II Pleszew/CKS Zbiersk - Prosna Chocz-Kwileń/LKS II Gołuchów
Błękitni Chruszczyny/Ogniwo Łąkociny - Sulimirczyk Sulmierzyce/Błysk Daniszyn
Czarni Wierzbno/Piast II Kobylin - CKS Zduny/Tarchalanka Tarchały Wielkie
Pogoń II Nowe Skalmierzyce/Huragan Szczury - Orzeł Wysocko Wielkie/Sokoły Droszew
Iskra-Prosna Sieroszewice/OKS Ostrów Wielkopolski - Ostrovia 1909 (Juniorzy)/Barycz Janków Przygodzki
PSP Kalisz/Zieloni Koźminek - Pelikan Nowy Karolew/Prosna Kalisz
Liskowiak Lisków/RKS Radliczyce - KKS Kalisz (Juniorzy)/Korona Chełmce
LKS Czarnylas/LZS Czajków - KS Rogaszyce/LZS Doruchów
Dąb Dębnica/Olimpia Brzeziny - Masovia Kraszewice/Pelikan Grabów
Pogoń Trębaczów/Zawisza Łęka Opatowska  - LKS Jankowy/Strażak Słupia
Płomień Opatów/GKS Grębanin - Zryw Kierzno/Sokół Bralin
GKS Żerków/Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Grom Golina/LZS Cielcza
GKS Jaraczewo/WKS Witaszyce - wolny los

UWAGA!
Gospodarzami spotkań II rundy będą zespoły z niższej klasy rozgrywkowej, a w przypadku tej samej klasy - podane w zestawieniu jako pierwsze!

III RUNDA - 26 sierpnia
Do rozgrywek dołączają beniaminkowie V ligi.
Losowanie odbędzie się pomiędzy 13 a 18 sierpnia. W jego wyniku określona zostanie drabinka pucharowa do finału.

IV RUNDA (1/8 finału) - 9 września
Do rozgrywek dołączają pozostałe zespoły z V ligi.

ĆWIERĆFINAŁY - 23 września

PÓŁFINAŁY - 30 września / 14 października

FINAŁ - 11 listopada

 

 

 

STREFA KONIŃSKA

II RUNDA - 1/2 sierpnia
WKS Boguszyczki - Strażak Licheń Stary
LZS Karszew - Warta Eremita Dobrów
GKS Sompolno II - Baszta Przedecz
GKS Olszówka - GKS Osiek Wielki
Straszkovia Straszków - Wicher Dobra
Warta Krzymów - Orzeł Grzegorzew
Górnik Kłodawa - Kasztelania Brudzew
Grom Malanów - Orzeł Kawęczyn
Warta Kramsk - KS Mostki
Warta Rumin - Warta Pyzdry
Znicz Władysławów - Teleszyna Przykona
GKS Rzgów - Czarni Brzeźno
Orły Huta Łukomska - Sparta Orzechowo
Victoria II Września - Płomień Nekla
Polonia Golina - Czarni Ostrowite
Polanin Strzałkowo - Orlik Miłosław
WKS Sobótka - KP K-Flex Zryw Dąbie

III RUNDA - 8/9 sierpnia (w przypadku meczu dwóch zespołów z Klas A, B bądź drużyn nieligowych) lub 12 sierpnia (w przypadku meczu z udziałem zespołu Klasy Okręgowej
Straszkovia Straszków/Wicher Dobra - LZS Karszew/Warta Eremita Dobrów
Warta Rumin/Warta Pyzdry - GKS Rzgów/Czarni Brzeźno
WKS Sobótka/KP K-Flex Zryw Dąbie - Warta Kramsk/KS Mostki
Grom Malanów/Orzeł Kawęczyn - Znicz Władysławów/Teleszyna Przykona
Victoria II Września/Płomień Nekla - Orły Huta Łukomska/Sparta Orzechowo
GKS Sompolno II/Baszta Przedecz - Górnik Kłodawa/Kasztelania Brudzew
Polonia Golina/Czarni Ostrowite - Warta Krzymów/Orzeł Grzegorzew
GKS Olszówka/GKS Osiek Wielki - wolny los
Polanin Strzałkowo/Orlik Miłosław - wolny los
WKS Boguszyczki/Strażak Licheń Stary - wolny los

UWAGA!
Gospodarzami spotkań II rundy będą zespoły z niższej klasy rozgrywkowej, a w przypadku tej samej klasy - podane w zestawieniu jako pierwsze!

IV RUNDA (1/8 finału) - 26 sierpnia
Do rozgrywek dołączają zespoły z V ligi.
Losowanie odbędzie się pomiędzy 13 a 18 sierpnia. W jego wyniku określona zostanie drabinka pucharowa do finału.

ĆWIERĆFINAŁY - 9 września

PÓŁFINAŁY - 23 września

FINAŁ - 11 listopada

 

 

 

STREFA LESZCZYŃSKA

I RUNDA - 1/2 sierpnia
Grom Czeluścin - Wisła Borek Wielkopolski
Promień II Krzywiń - Wisła II Borek Wielkopolski
Orla Jutrosin - Sparta Miejska Górka
Dąbroczanka Pępowo - Pelikan Dębno Polskie
Ruch Bojanowo - Awdaniec Pakosław
Sokół Chwałkowo - Sarnowianka Sarnowa
GKS Krzemieniewo - Zjednoczeni Pudliszki
MTS Pawłowice - Korona Wilkowice
Sokół Włoszakowice - Tęcza-Osa Osieczna
Dąb Boguszyn - Rydzyniak Rydzyna
Iskra Długie Stare - Kormoran Święciechowa
Rydzyniak II Rydzyna - Piast Nowy Belęcin
LUKS Stare Bojanowo - LZS Głuchowo
Helios Bucz - Grom Czacz
Grom II Czacz - Rywal-Ewmar Kurza Góra
Tur Turew - Helios Czempiń
Brenewia Wijewo - Juna-Trans Stare Oborzyska
Brenewia II Wijewo - KS Apol Term-Pir Spławie
Sokół-Orkan Chobienice - Dąb Kębłowo
Oldboje Wolsztyn - Gwiazda Siedlec
Sokół Wroniawy - Karpik Kopanica
Czantoria Gościeszyn - Sokół Kaszczor

II RUNDA - 8/9 sierpnia (w przypadku meczu dwóch zespołów z Klas A, B bądź drużyn nieligowych) lub 12 sierpnia (w przypadku meczu z udziałem zespołu Klasy Okręgowej)
Grom Czeluścin/Wisła Borek Wlkp. - Promień II Krzywiń/Wisła II Borek Wlkp.
Orla Jutrosin/Sparta Miejska Górka - Dąbroczanka Pępowo/Pelikan Dębno Polskie
Ruch Bojanowo/Awdaniec Pakosław - Sokół Chwałkowo/Sarnowianka Sarnowa
GKS Krzemieniewo/Zjednoczeni Pudliszki - MTS Pawłowice/Korona Wilkowice
Sokół Włoszakowice/Tęcza-Osa Osieczna - Dąb Boguszyn/Rydzyniak Rydzyna
Iskra Długie Stare/Kormoran Święciechowa  - Rydzyniak II Rydzyna/Piast Nowy Belęcin
LUKS Stare Bojanowo/LZS Głuchowo - Helios Bucz/Grom Czacz
Grom II Czacz/Rywal-Ewmar Kurza Góra - Tur Turew/Helios Czempiń
Brenewia Wijewo/Juna-Trans Stare Oborzyska - Brenewia II Wijewo/KS Apol Term-Pir Spławie
Sokół-Orkan Chobienice/Dąb Kębłowo - Oldboje Wolsztyn/Gwiazda Siedlec
Sokół Wroniawy/Karpik Kopanica - Czantoria Gościeszyn/Sokół Kaszczor

UWAGA!
Gospodarzami spotkań II rundy będą zespoły z niższej klasy rozgrywkowej, a w przypadku tej samej klasy - podane w zestawieniu jako pierwsze!

III RUNDA - 26 sierpnia
Losowanie odbędzie się pomiędzy 13 a 18 sierpnia. W jego wyniku określona zostanie drabinka pucharowa do finału.

IV RUNDA (1/8 finału) - 9 września
Do rozgrywek dołączają pozostałe zespoły z V ligi.

ĆWIERĆFINAŁY - 23 września

PÓŁFINAŁY - 30 września / 14 października

FINAŁ - 11 listopada

 

 

 

STREFA PILSKA

I RUNDA - 1/2 sierpnia
Jedność Zakrzewo – Leśni Zawada
Huragan Nowa Święta – Korona Brzeźnica
Naprzód Stara Wiśniewka – Iskra Krajenka
Królewska Wieś/ Iskra Czernice – Orzeł Lipka
Derby Stara Łubianka – Piast Skic
Tarnovia Tarnówka – Polonia Jastrowie
Sokół Gębice – Iskra II Szydłowo
Noteć II Dziembowo – Błękitni Kuźnica
Noteć Dziembowo – Zjednoczeni Kaczory
Unia Ujście – KP Piła
Błyskawica Bronisławki – Leżenica Nowy Dwór
Kolegium Sędziów Piła – Iskra Runowo
Drawa Krzyż – Orzeł Pęckowo
Victoria Miały – Gryf Zofiowo
Tarzani Wrzeszczyna – Fortuna Wieleń
Huragan Młynkowo – Radwan Lubasz
Orzeł Gulcz – Noteć Rosko
Sokół Mieścisko – Unia Wapno
Stella Białośliwie – WKS Wyszyny
Sokół Damasławek – Korona Stróżewo
Patriot Mieścisko – Kłos Budzyń
Nielba Wagrowiec (juniorzy) – Leśnik II Margonin
Sokół Szamocin - wolny los
Wenus Jędrzejewo - wolny los (wycofanie Noteci II Rosko)

II RUNDA - 8/9 sierpnia (w przypadku meczu dwóch zespołów z Klas A, B bądź drużyn nieligowych) lub 12 sierpnia (w przypadku meczu z udziałem zespołu Klasy Okręgowej)
Jedność Zakrzewo/Leśni Zawada - Huragan Nowa Święta/Korona Brzeźnica
Naprzód Stara Wiśniewka/Iskra Krajenka - Królewska Wieś-Iskra Czernice/Orzeł Lipka
Derby Stara Łubianka/Piast Skic - Tarnovia Tarnówka/Polonia Jastrowie
Sokół Gębice/Iskra II Szydłowo - Noteć II Dziembowo/Błękitni Kuźnica
Noteć Dziembowo/Zjednoczeni Kaczory - Unia Ujście/KP Piła
Błyskawica Bronisławki/Leżenica Nowy Dwór - Kolegium Sędziów Piła/Iskra Runowo
Drawa Krzyż/Orzeł Pęckowo - Victoria Miały/Gryf Zofiowo
Tarzani Wrzeszczyna/Fortuna Wieleń - Huragan Młynkowo/Radwan Lubasz
Orzeł Gulcz/Noteć Rosko - Wenus Jędrzejewo
Sokół Mieścisko/Unia Wapno - Stella Białośliwie/WKS Wyszyny
Sokół Damasławek/Korona Stróżewo - Patriot Mieścisko/Kłos Budzyń
Nielba Wagrowiec (juniorzy)/Leśnik II Margonin - Sokół Szamocin

UWAGA!
Gospodarzami spotkań II rundy będą zespoły z niższej klasy rozgrywkowej, a w przypadku tej samej klasy - podane w zestawieniu jako pierwsze!

III RUNDA - 26 sierpnia
Losowanie odbędzie się pomiędzy 13 a 18 sierpnia. W jego wyniku określona zostanie drabinka pucharowa do finału.

IV RUNDA (1/8 finału) - 9 września
Do rozgrywek dołączają pozostałe zespoły z V ligi.

ĆWIERĆFINAŁY - 23 września

PÓŁFINAŁY - 30 września / 14 października

FINAŁ - 11 listopada

 

 

 

STREFA POZNAŃSKA

RUNDA WSTĘPNA - 1/2 sierpnia
Grom Binino - KS Sękowo
KS Kąsinowo - Kłos Gałowo
Sparta Brody - GKS Golęczewo
SPN Szamotuły (JUN) - Rzemieślnik Kwilcz
Kolegium Sędziów Poznań - Warta Sieraków    -
Warta Obrzycko - LZS Otorowo
Wełna Rogoźno - Formaton Piast Łubowo
Tornado Tarnowo - Antares Zalasewo
Wełnianka Kiszkowo - Błękitni Owińska
Maratończyk Brzeźno - Rożnovia Rożnowo
Huragan II Pobiedziska - FAS KS Fałkowo
Lech Poznań Oldboje - Odlew Poznań
OTPS Winogrady Poznań (JUN) - Big Show FC Poznań
Przemysław Poznań (JUN) - Old Boys Sady
Korona Zakrzewo - Arka Kiekrz
KS Polonia Poznań - Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Lipno Stęszew Oldboje - Okoń Sapowice
Orły Plewiska - Jastrząb Rudniki
Piast Jabłonna - LSS Gminy Grodzisk Wlkp.
Luboński 1943 Luboń (JUN) - 1920 Mosina
UKS Śrem - Lotnik-1997 Poznań
KS Gminy Brodnica Manieczki - Las Puszczykowo
AP Dębiec Poznań - Luboński 1943 Luboń

I RUNDA
Terminy: 1/2 sierpnia (w przypadku meczu  dwóch drużyn Klasy Okręgowej);
8/9 sierpnia (w przypadku meczu dwóch zespołów z Klas A, B bądź drużyn nieligowych);
12 sierpnia (w przypadku meczu z udziałem zespołu Klasy Okręgowej)
Kolegium Sędziów/Warta Sieraków – KS Kąsinowo/Kłos Gałowo*
Wełna Rogoźno/Piast Łubowo – Huragan II Pobiedziska/FAS KS Fałkowo* 
Przemysław Poznań (Juniorzy)/Old Boys Sady – KS Polonia Poznań/Tarnovia II
AP Dębiec Poznań/Luboński 1943 – Pogoń Książ Wlkp.
Grom Binino/KS Sękowo – Sokół Duszniki
Korona Zakrzewo/Arka Kiekrz – NKS Niepruszewo
KSGB Manieczki/Las Puszczykowo – Polonia II Środa Wlkp.
Lech Poznań Oldboje/Odlew Poznań – Canarinhos Skórzewo
Lipno Stęszew Oldboje/Okoń Sapowice – Orkan Konarzewo
Luboński 1943 (Juniorzy)/1920 Mosina – Kłos Zaniemyśl
Maratończyk Brzeźno/Rożnovia Rożnowo – Meblorz Swarzędz
Orły Plewiska/Jastrząb Rudniki – Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
OTPS Winogrady P-ń (Juniorzy)/Big Show Poznań FC – Jurand Koziegłowy
Piast Jabłonna/LSS Gminy Grodzisk Wlkp. – Wielkopolska Komorniki
SPN Szamotuły (Juniorzy)/Rzemieślnik Kwilcz – Czarni Wróblewo
Tornado Tarnowo/Antares Zalasewo – Zjednoczeni Trzemeszno
UKS Śrem/Lotnik-1997 Poznań – Warta Śrem
Warta Obrzycko/LZS Otorowo – Orkan Objezierze
Wełnianka Kiszkowo/Błękitni Owińska – Lider Swarzędz
Avia Kamionki – Clescevia Kleszczewo         
LKS Baborówko – Złoci Złotkowo        
Orkan Jarosławiec – Phytopharm Klęka    
Orzeł Granowo – Huragan Michorzewo    
Pelikan Niechanowo – Piast Kobylnica    
Spójnia Strykowo – Promień Opalenica     
Szturm Junikowo Poznań – Suchary Suchy Las
TS Gminy Kamieniec – LZS Wronczyn    
Sparta Brody/GKS Golęczewo – wolny los

*Gospodarzami spotkania będzie zespół z niższej klasy rozgrywkowej, a w przypadku tej samej klasy - podany w zestawieniu jako pierwszy!

II RUNDA - 26 sierpnia
Losowanie odbędzie się pomiędzy 13 a 18 sierpnia.

III RUNDA - 9 września
Do rozgrywek dołączają zespoły z V ligi.

IV RUNDA (1/8 finału) - 23 września

ĆWIERĆFINAŁY - 30 września

PÓŁFINAŁY - 14 października

FINAŁ - 11 listopada