fot. 1 MILA

Piłkarskie mistrzostwa na 1MILĘ!

Wielkopolski ZPN i Sportfolio - organizator zawodów biegowych rozszerzają współpracę o zmagania seniorskie! W ramach Mistrzostw Poznania na 1 milę przeprowadzona zostanie odrębna klasyfikacja "piłkarska". Uczestnicy rozgrywek pod egidą Związku mogą spróbować swych sił na bieżni korzystając ze specjalnej zniżki!

29 września na Golęcinie jednocześnie odbędą się dwie imprezy - tradycyjne granie Skrzatów, a także Amatorskie Mistrzostwa Poznania w biegu na 1 milę. Towaryszyć im będą biegi dzieci, w których dzięki współpracy organizatorów udział wezmą także młodzi piłkarze. Na tym jednak nie koniec wspólnych działań, które dalej przenoszą się na zmagania dorosłych.

W ramach 1 mili przeprowadzone zostaną biegowe mistrzostwa Wielkopolskiego ZPN. W odrębnej klasyfikacji wyłoniony zostanie najlepszy uczestnik rozgrywek piłkarskich na dystansie nieco ponad 4 okrążeń stadionu lekkoatletycznego. Na najszybszą trójkę czekają specjalne nagrody - vouchery na sprzęt sportowy o wartości 300, 200 i 100 złotych do wykorzystania w salonie Red Box, a także zestawy upominkowych związkowych.

W rywalizacji piłkarskiej udział mogą wziąć zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek, a także trenerzy i sędziowie posiadający ważną licencję. Wszyscy mogą skorzystać ze specjalnej zniżki na wpisowe, które wynosi 33 złote. Zgłoszenia do biegu należy dokonać na stronie organizatora (klik!). Co istotne, przy zgłoszeniu w rubryce klub należy wpisać najpierw "WZPN", a następnie nazwę reprezentowanej organizacji.

Osoby, które wcześniej zgłosiły się już do zawodów na 1 milę, a chciałyby być uwzględnione w klasyfikacji Wielkopolskiego ZPN, proszone są o przesłanie maila na adres media@wielkopolskizpn.pl ze swoimi danymi (imię, nazwisko, data urodzenia) i nazwą reprezentowanego na boiskach klubu bądź numerem licencji sędziowskiej/trenerskiej.

Do zobaczenia na bieżni!