fot. Wielkopolski ZPN

Plażowe granie Skrzatów 23 maja

23 maja po raz kolejny na boisku spotkają się Skrzaty. Tym razem Wielkopolski ZPN zaprasza na wyjątkowe granie na piasku w centrum Poznania!

Już niedługo po raz kolejny do stolicy Wielkopolski zagości piłka plażowa. W ramach projektu Plaża Wolności przez cztery dni centralne miejsce miasta stanie się areną zmagań beachsoccerowych. W programie piłkarskich wydarzeń nie zabraknie miejsca dla najmłodszych.

23 maja (czwartek) w godzinach od 16 do 19 Wielkopolski ZPN zaprasza na plażowe rozgrywki Skrzatów dzieci urodzone w roku 2012 i młodsze. Tak jak na trawie, zespoły rywalizować będą w składach czteroosobowych bez bramkarza. Skróceniu ulegnie natomiast czas gry (do ośmiu minut).

Do udziału zapraszamy zarówno kluby i szkółki piłkarskie jak i zespoły szkolne oraz drużyny podwórkowe. Uczestnictwo w turnieju nie wiąże się z żadnymi kosztami. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem turnieje@wielkopolskizpn.pl. W wiadomości prosimy podać nazwę drużyny, liczbę zawodników (sugerowane nie więcej niż 8) oraz dane kontaktowe opiekuna zespołu (koniecznie należy podać numer telefonu).

Liczba miejsc została ograniczona do 18 drużyn. Do piątku 17 maja do godziny 12:00 przyjmowane są zgłoszenia z ograniczeniem do jednej drużyny danego klubu. Jeśli po wskazanym terminie pozostaną wolne miejsca, wówczas możliwe będzie zgłaszanie kolejnych zespołów. 

Szczegółowe informacje uzyskać można telefonicznie pod numerem 600 437 114.

Następne trawiaste rozgrywki Skrzatów odbędą się w czerwcu.