fot. Mobilne AMO - listopad 2021

Plan szkoleń Mobilnego AMO - listopad 2021

Cztery szkolenia przeprowadzi w listopadzie Mobilna Akademia Młodych Orłów. To jedna z ostatnich szans na zdobycie poprzez uczestnictwo punktów honorowanych przy przedłużaniu licencji trenerskiej.

Mniejsza niż zwykle liczba szkoleń to pochodna kilku składowych - przede wszystkim coraz szybciej zapadających ciemności, przez co możliwości organizacji szkolenia w warunkach boiskowych są ograniczone. Wpływ na to mają również jednak przypadające w środku tygodnia Święto Niepodległości czy licznie zaplanowane w najbliższym czasie inne wydarzenia szkoleniowe.

W trakcie najbliższych prelekcji omawiany będzie temat 12 poświęcony planowaniu procesu szkolenia. Przypominamy, że za udział w zajęciach Mobilnej Akademii Młodych Orłów trenerzy mogą otrzymać 1 punkt (ale nie więcej niż 2 punkty w ciągu roku). Dotyczy to jednak wyłącznie trenerów z licencjami Grassroots D, Grassroots C i UEFA B. Inną okazją do zdobycia aż 5 punktów jest udział w Akademii Grassroots, gdzie też czynny udział będą mieli trenerzy Mobilnej AMO. Więcej o planowanej na 17 listopada konferencji tutaj (klik!)