fot. Wielkopolski ZPN

Podział na grupy rozgrywek turniejowych - Żak F2 (AKTUALIZACJA)

Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego prezentuje podział zespołów na grupy turniejowe Żaka F1 na rundę wiosenną sezonu 2021/2022.

Zgodnie z założeniem drużyny podzielono na zestawienia liczące od czterech do sześciu zespołów. W sumie w tej kategorii utworzono 34 grupy, które planowo rozegrać mają sześć turniejów - w soboty 9 kwietnia, 23 kwietnia, 14 maja, 28 maja, 11 czerwca, 18 czerwca.

Zapraszamy również do zapoznania się z grupami w pozostałych kategoriach:
Orlik E2 (klik!)
- Żak F1 (klik!)
- Skrzat G1-G2 (klik!)

GRUPA 1
HYDROPEX SPARTA ZŁOTÓW I
HYDROPEX SPARTA ZŁOTÓW II
UKS AP START JASTROWIE
UKS TĘCZA ŁOBŻENICA

GRUPA 2
GLKS PELIKAN NIECHANOWO
LPFA ŁUBOWO
MKS MIESZKO GNIEZNO I
MKS MIESZKO GNIEZNO II

GRUPA 3
KP LAS PUSZCZYKOWO
KS LIPNO STĘSZEW
KS ORKAN KONARZEWO
UKS ORLIK MOSINA

GRUPA 4
GRODZISKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE
GSP SĄTOPY
SIX AKADEMIA FUTBOLU
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
UKS ORZEŁ GRANOWO I
UKS ORZEŁ GRANOWO II

GRUPA 5
CALCIO WĄGROWIEC II
LKS UNIA WAPNO
LPFA SKOKI II
WEŁNA SKOKI

GRUPA 6
AP REISSA POZNAŃ I
KS POLONIA ŚRODA WLKP. I
KSS KOTWICA KÓRNIK I
WARTA POZNAŃ SA I
WARTA POZNAŃ SA II

GRUPA 7
KS CANARINHOS SKÓRZEWO
LKS WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
MKS PRZEMYSŁAW POZNAŃ
TMS SUCHARY SUCHY LAS I

GRUPA 8
KS KOZIOŁEK POZNAŃ
POZNANIAK POZNAŃ
UKS ORLIK POZNAŃ
UKS TALENT POZNAŃ

GRUPA 9
CHAMPION SC ROKIETNICA
SKS POZNAŃSKA 13 POZNAŃ
TMS SUCHARY SUCHY LAS II
UKS AKADEMIA MŁODEGO PIŁKARZA POZNAŃ

GRUPA 10
AVIA KAMIONKI I
AVIA KAMIONKI II
KSS KOTWICA KÓRNIK II
KSS KOTWICA KÓRNIK III
WIARA LECHA POZNAŃ ROBAKOWO

GRUPA 11
AP WILKI DĄBRÓWKA
AS ORLIK KAŹMIERZ
KS KORONA ZAKRZEWO I
KS KORONA ZAKRZEWO II
SP VICTORIA WYSOGOTOWO

GRUPA 12
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA
LZS PIAST KOBYLNICA
MGKS HURAGAN POBIEDZISKA
PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY
UNIA SWARZĘDZ

GRUPA 13
GKS DOPIEWO
GROM PLEWISKA
KS LOTNIK-1997 POZNAŃ
PATRIA BUK

GRUPA 14
KS LEŚNIK MARGONIN
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
MOSIR PIŁA AKADEMIA PIŁKARSKA
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA PIŁA I
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA PIŁA II

GRUPA 15
FOOTBALL ACADEMY LESZNO I
LZS JUNA-TRANS STARE OBORZYSKA
PKS RACOT
UKS AS CZEMPIŃ
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA GOSTYŃ I

GRUPA 16
AS MŁODE ORŁY GOSTYŃ
FOOTBALL ACADEMY LESZNO II
GAP CZACZ/ŚMIGIEL I
GAP CZACZ/ŚMIGIEL II
KP OBRA 1912 KOŚCIAN
LKS WISŁA BOREK WIELKOPOLSKI

GRUPA 17
MKS KANIA GOSTYŃ
ORZEŁ LIPNO
RYDZYŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA "RAP'2010"
UKS AKADEMIA PIŁAKRSKA REISSA GOSTYŃ II
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA GOSTYŃ III

GRUPA 18
CALCIO WĄGROWIEC I
GLKS SOKÓŁ DAMASŁAWEK
LPFA SKOKI I
MKS NIELBA WĄGROWIEC

GRUPA 19
ACADEMY FOOTBALL-PRO GRODZISK WLKP.
LPFA WOLSZTYN
LZS GWIAZDA SIEDLEC
SKS HELIOS BUCZ

GRUPA 20
AKADEMIA TALENTÓW SPORTEKO SZAMOTUŁY
CREATIVE WRONKI I
CREATIVE WRONKI II
KP WARTA SIERAKÓW
KS AKADEMIA SPORTU WRONKI
RADWAN LUBASZ

GRUPA 21
AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI
AP REISSA POZNAŃ II
GKS TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA

GRUPA 22
AKADEMIA SPORTU AMBER KALISZ
KOPERNIK PIOTRÓW
KS PROSNA KALISZ
OKS 1926 OSTRÓW I
OKS 1926 OSTRÓW II

GRUPA 23
GKS ISKRA PROSNA SIEROSZEWICE I
GKS ISKRA PROSNA SIEROSZEWICE II
KS POGOŃ NOWE SKALMIERZYCE
LKS GORZYCZANKA
MLKS CZARNI DOBRZYCA

GRUPA 24
KS POLONIA ŚRODA WLKP. II
MLKS ORLIK MIŁOSŁAW
UKS ŚREM II
UKS ŚREM III

GRUPA 25
CALISIA 14 KALISZ
KKS KALISZ 1925
KOŹMINECKA AKADEMIA PIŁKARSKA
UKS APR KALISZ

GRUPA 26
GOS KOŹMIN WLKP.
KKS ASTRA KROTOSZYN
LUKS AWDANIEC PAKOSŁAW
UKS LPFA RAWICZ

GRUPA 27
KP RAWIA RAWICZ I
KP RAWIA RAWICZ II
KS ORLA JUTROSIN
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA
SARNOWIANKA SARNOWA
UKS AKADEMIA TALENTÓW

GRUPA 28
AKADEMIA PIŁKARSKA OSTRZESZÓW
AP CZECH 2021 OSTRZESZÓW I
AP CZECH 2021 OSTRZESZÓW II
APR KĘPNO II

GRUPA 29
JKS JAROTA JAROCIN
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA I
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA II
UKS AP REISSA JAROCIN
UKS ŚREM I

GRUPA 30
AP CZECH OSTRZESZÓW I
AP CZECH OSTRZESZÓW II
APR KĘPNO I
KLUB PIŁKARSKI KRĄŻKOWY

GRUPA 31
KS GÓRNIK KŁODAWA
K.S. ORZEŁ GRZEGORZEW
MKS OLIMPIA KOŁO I
MKS OLIMPIA KOŁO II

GRUPA 32
GKS POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI
GTS BŁĘKITNI MĄKOLNO
LPFA KONIN
ORION SKULSK

GRUPA 33
APR ORANJE KONIN/TUREK I
APR ORANJE KONIN/TUREK II
GKS "KASZTELANIA" BRUDZEW
TUR 1921 TUREK

GRUPA 34
AKADEMIA PIŁKARSKA RYŚ
SPKiS KRAJNA WYRZYSK I
SPKiS KRAJNA WYRZYSK II
UKS FOOTBALL ACADEMY PIŁA
UKS SOCCER STARS PIŁA I
UKS SOCCER STARS PIŁA II