fot. Totolotek Puchar Polski

Podział stref na koszyki do losowań Pucharu Polski

Wielkopolski ZPN przedstawia podział stref leszczyńskiej i pilskiej na koszyki przed losowaniem pierwszych rund Pucharu Polski.

W trakcie losowań wyłonione zostaną pary dwóch pierwszych rund rozgrywek.

STREFA LESZCZYŃSKA

Na podstawie losowania wyłonione zostaną pary I rundy. Ich zwycięzcy, zgodnie z kolejnością losowania zmierzą się ze sobą w II rundzie (zwycięzca meczu nr 1 ze zwycięzcą meczu nr 2 itd.)

Losowanie odbędzie się 15 lipca o godzinie 12:00 w Leszczyńskim Centrum Biznesu (sala Australia - I piętro).

GRUPA 1
Awdaniec Pakosław    
Dąbroczanka Pępowo    
Grom Czeluścin    
Orla Jutrosin    
Pelikan Dębno Polskie    
Promień II Krzywiń    
Ruch Bojanowo    
Sarnowianka Sarnowa    
Sokół Chwałkowo    
Sparta Miejska Górka    
Wisła I Borek Wlkp.    
Wisła II Borek Wlkp.   

GRUPA 2
Dąb Boguszyn    
GKS Krzemieniewo    
Iskra Długie Stare    
Kormoran Święciechowa    
Korona Wilkowice    
MTS Pawłowice    
Piast Nowy Belęcin    
Rydzyniak I Rydzyna    
Rydzyniak II Rydzyna    
Sokół Włoszakowice    
Tęcza-Osa Osieczna    
Zjednoczeni Pudliszki

GRUPA 3
LUKS Stare Bojanowo    
Brenewia I Wijewo    
Brenewia II Wijewo    
Grom I Czacz    
Grom II Czacz    
Helios Bucz    
Helios Czempiń    
Juna-Trans Stare Oborzyska    
KS Apol TermPir Spławie    
LZS Głuchowo    
Rywal-Ewmar Kurza Góra    
Tur Turew / PKS II Racot

GRUPA 4
Czantoria Gościeszyn    
Dąb Kębłowo    
Gwiazda Siedlec    
Karpik Kopanica    
Oldboje Wolsztyn    
Sokół Kaszczor    
Sokół Wroniawy    
Sokół-Orkan Chobienice    

STREFA PILSKA

Na podstawie losowania wyłonione zostaną pary I rundy. Ich zwycięzcy, zgodnie z kolejnością losowania zmierzą się ze sobą w II rundzie (zwycięzca meczu nr 1 ze zwycięzcą meczu nr 2 itd.). Losowanie odbędzie się 14 lipca w godzinach dopołudniowych w biurze Wielkopolskiego ZPN w Pile.

GRUPA 1
Derby Stara Łubianka
Huragan Nowa Świeta
Iskra Krajenka
Jedność Zakrzewo
Korona Brzeźnica
Królewska Wieś/Iskra Czernice
Leśni Zawada
Naprzód Stara Wiśniewka
Orzeł Lipka
Piast Skic
Polonia Jastrowie
Tarnovia Tarnówka

GRUPA 2
Błękitni Kuźnica Czarnkowska
Błyskawica Bronisławki
Iskra II Szydłowo
Iskra Runowo
Kolegium Sędziów Piła
KP Piła
Leżenica – Nowy Dwór
Noteć I Dziembowo
Noteć II Dziembowo
Sokół Gębice
Unia Ujście
Zjednoczeni Kaczory

GRUPA 3
Drawa Krzyż
Fortuna Wieleń
Gryf Zofiowo
Huragan Młynkowo
Noteć  II Rosko
Noteć I  Rosko
Orzeł Gulcz
Orzeł Pęckowo
Radwan Lubasz
Tarzani Wrzeszczyna
Victoria Miały
Wenus Jędrzejewo

GRUPA 4
Iskra Wyszyny
Kłos Budzyń
Korona Stróżewo
Leśnik II Margonin
Nielba Wągrowiec juniorzy
Patriot Mieścisko
Sokół Damasławek
Sokół Mieścisko
Sokół Szamocin
Stella Białośliwie
Unia Wapno
Zespół z ostatniej wolnej pary w grupie 4, będzie miał w II rundzie wolny los.

STREFA KALISKA

Na podstawie losowania wyłonione zostaną pary I rundy. Ich zwycięzcy, zgodnie z kolejnością losowania zmierzą się ze sobą w II rundzie (zwycięzca meczu nr 1 ze zwycięzcą meczu nr 2 itd.). W przypadku grupy 7 zwycięzca meczu nr 3 będzie miał w II rundzie wolny los.

Losowanie odbędzie się 14 lipca w siedzibie Wielkopolskiego ZPN w Poznaniu.

GRUPA 1
Błękitni-Sparta Kotlin
CKS Zbiersk
Dragon Dzierzbin
Gladiatorzy Pieruszyce
LKS II Gołuchów
Prosna Chocz-Kwileń
Stal II Pleszew
Żaki Taczanów

GRUPA 2
Błękitni Chruszczyny
Błysk Daniszyn
CKS Zduny
Czarni Wierzbno
Ogniwo Łąkociny
Piast II Kobylin
Sulimirczyk Sulmierzyce
Tarchalanka Tarchały Wielkie

GRUPA 3
Barycz Janków Przygodzki
Huragan Szczury
Iskra-Prosna Sieroszewice
OKS Ostrów Wielkopolski
Orzeł Wysocko Wielkie
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. (JUN)
Pogoń II Nowe Skalmierzyce
Sokoły Droszew

GRUPA 4
KKS Kalisz (JUN)
Korona Chełmce
Liskowiak Lisków
Pelikan Nowy Karolew
Prosna Kalisz
PSP Kalisz
RKS Radliczyce
Zieloni Koźminek

GRUPA 5
Dąb Dębnica
KS Rogaszyce
LKS Czarnylas
LZS Czajków
LZS Doruchów
Masovia Kraszewice
Olimpia Brzeziny
Pelikan Grabów

GRUPA 6
GKS Grębanin
LKS Jankowy
Płomień Opatów
Pogoń Trębaczów
Sokół Bralin
Strażak Słupia
Zawisza Łęka Opatowska
Zryw Kierzno

GRUPA 7
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
GKS Jaraczewo
GKS Żerków
Grom Golina
LZS Cielcza
WKS Witaszyce