Pół wieku pracy gospodarza Jaroty

W trakcie ostatniego meczu ligowego III-ligowej Jaroty Jarocin władze klubu postanowiły odznaczyć Tadeusza Owczarskiego - człowieka, który jest gospodarzem jarocińskich klubów już od 50 lat!


Pan Tadeusz obecnie związany jest z Jarotą, pamięta jednak doskonale czasy, gdy w Jarocinie grał zespół o nazwie Victoria. Zlikwidowano go 20 lat temu, a w jego miejsce powołano właśnie Jarotę, dziś występującą na trzecioligowych boiskach. W przerwie zwycięskiego spotkania z GKS-em Przodkowo postanowiono uczcić piękny jubileusz pracy. Na murawie pojawili się włodarze klubu oraz miasta i wspólnie uhonorowano pana Tadeusza. Gospodarz obiektu odznaczony został srebrną odznaką honorową Polskiego Związku Piłki Nożnej, otrzymał też pamiątkowy puchar od Prezesa Wielkopolskiego ZPN, Pawła Wojtali, bukiet kwiatów i drobne upominki.

W czasie ceremonii nie brakowało wielkich słów. Zastępca burmistrza Jarocina wprost uznał pana Tadeusza za legendę jarocińskiej piłki. Sam zainteresowany był bardzo szczęśliwy i zapowiedział, że póki zdrowie pozwoli, na pewno będzie cały czas pomagał klubowi. Tego też dostojnemu jubilatowi życzymy!