fot. Polska - Holandia

Polska-Holandia: mapa parkingów i wejść

Poniedziałkowy mecz reprezentacji do lat 20 Polska - Holandia obejrzy na stadionie w Kaliszu blisko 8500 widzów. Dla przyjeżdżających kibiców przygotowano dodatkowe miejsca postojowe.

Spotkanie Biało-Czerwonych cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i nie dla wszystkich chętnych starczyło na nie wejściówek. Zdecydowaną większość na trybunach stanowić będą grupy zorganizowane ze szkół i klubów. Z myślą o wszystkich kibicach przygotowano zmiany w organizacji ruchu.

Na podstawie ustaleń z OSRiR Kalisz oraz policją, autokary oraz busy parkować mogą na pasach ruchu:
- ul. Sportowej (1 pas);
- ul. Łódzkiej na odcinku od wjazdu na stadion do zatoki autobusowej (po obu stronach jezdni);
- ul. Łódzkiej od skrzyżowania z Trasą Bursztynową do PZMOT (również po obu stronach jezdni).

Kalisz - parkowanie

Wydzielone pasy dostępne są wyłącznie dla busów i autokarów. Kibice przyjeżdżający własnymi autami mogą kierować się na wyznaczone miejsca przed stadionem oraz przy basenie.

Organizatorzy zwracają się z prośbą o przybycie na stadion z odpowiednim wyprzedzeniem. Wejścia na stadion mają ograniczoną przepustowość, więc przybycie na krótko przed pierwszym gwizdkiem może być równoznaczne z wejściem na trybuny z opóźnieniem, już podczas trwania spotkania. Bramy stadionu zostaną otwarte dla widzów już o godzinie 15:00. Dla usprawnienia działań i zachowania płynności ruchu na ciągach komunikacyjnych, prosimy o wchodzenie na stadion wejściami położonymi najbliższej sektorów, na które posiada się bilety.

Kalisz - wejścia na stadion