Ponad połowa miejsc na konferencje trenerskie zajęta

W błyskawicznym tempie znikają wolne miejsca na jesienne kursokonferencje szkoleniowe. Łącznie odnotowano już ponad 850 zgłoszeń. Rejestracja jest otwarta do wypełnienia limitu​ miejsc na poszczególnych wydarzeniach.


​Największym zainteresowaniem cieszy się obecnie konferencja w Poznaniu, 9 grudnia. Akces uczestnictwa w niej zgłosiło już 220 szkoleniowców, tym samym pozostało już mniej niż 100 miejsc dla pozostałych chętnych. Co istotne, w przypadku tego wydarzenia na pewno liczba miejsc nie zostanie zwiększona, a zatem osoby, które nie zdążą się teraz zarejestrować, nie będą miały później możliwości pojawienia się na szkoleniu i uzyskania certyfikatu.

Ponad 180 osób zapisało się już na Akademię Piłkarską Grassroots w Luboniu, 21 listopada. Jest to jedyna konferencja, w której udział jest bezpłatny, podkreślić należy jednak, że w przeciwieństwie do pozostałych wydarzeń, odbywa się w środku tygodnia od godzin porannych. Akademia Grassroots będzie największą z konferencji, bowiem udział w niej wziąć może około 400 osób.

Znacznie mniejszy zasięg będą mieć trenerskie szkolenia w Pile, Koninie oraz Racocie. Tu limity miejsc wyznaczono na 200 (Piła) i 250 miejsc (Konin, Racot). Zarejestrowanych na każde ze spotkań jest już zaś po około 150 osób, więc zainteresowani nie powinni zwlekać z zapisem. Zwłaszcza tyczy się to konferencji pilskiej, gdzie organizatorzy są w stanie przyjąć jeszcze tylko 50 osób.