fot. Warsztaty trenerskie z Marcinem Dorną

Powtórne warsztaty z Marcinem Dorną

Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego, w odpowiedzi na duże zainteresowanie środowiska trenerskiego, zaprasza ponownie na warsztaty z selekcjonerem reprezentacji U-16, Marcinem Dorną.

Ograniczenia sanitarno-epidemiologiczne sprawiły, że w szkoleniu z jednym z autorów Narodowego Modelu Gry mogło wziąć udział jedynie kilkudziesięciu trenerów. Do Związku napływało wiele zapytań od osób zainteresowanych uczestnictwem, które niestety musiały otrzymać odpowiedź odmowną. To właśnie dla nich Wielkopolski ZPN postanowił ponowić wydarzenie.

Kolejna odsłona warsztatów w temacie "Gry zadaniowe z akcentem budowania gry" odbędzie się 15 października o godzinie 17 na obiekcie Polonii Poznań przy ulicy Harcerskiej 5 w Poznaniu. Poprowadzi je oczywiście trener Marcin Dorna. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma na swoje konto trzy godziny/punkty do przedłużenia licencji.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez platformę PZPN24. Koszt uczestnictwa to 50 złotych. Kwotę należy uiścić na konto Wielkopolskiego ZPN
25 1020 4027 0000 1402 1395 9442
W tytule należy wpisać kolejno imię i nazwisko uczestnika i dopisek "Warsztaty z Marcinem Dorną". Dokonanie wpłaty po wcześniejszej rejestracji jest potwierdzeniem możliwości uczestnictwa w wydarzeniu.