fot. Oferta Kahlenberg / PZU na 2021 rok

Promocja ubezpieczeniowa do końca marca

Kahlenberg Services przedłużyło do końca marca specjalną ofertę dla klubów piłkarskich na rok 2021. Atrakcyjne warianty obejmują również zespoły seniorskie.

Partner Polskiego Związku Piłki Nożnej od kilku lat przygotowuje propozycje ubezpieczeń w futbolu. Poszczególne oferty są dostosowywane zarówno pod zawodników i kluby jak również trenerów czy sędziów. Tym razem we współpracy z PZU operator przygotował nowe opcje ubezpieczeń grupowych. Obejmują one całe kluby i charakteryzują się niską wysokością składki pojedynczego zawodnika. W przypadku grup młodzieżowych warianty zakładają opłatę w wysokości 12 i 25 zł od zawodnika. Specjalne warianty przygotowano też dla grup seniorskich i tu składka może wynieść 25 lub 50 zł w zależności od wybranej opcji!

Oferta PZU - styczeń 2021

Prezentowana oferta podstawowego ubezpieczenia bez wątpienia jest najlepszą spośród dostępnych na rynku. Jej okres obowiązywania jest ograniczony do 31 marca 2021 roku. Warunkiem przystąpienia jest zgłoszenie do programu wszystkich zawodników z klubu w jednym wariancie. Procedura działania jest uproszczona, dzięki czemu wszystkie formalności można załatwić mailowo i listownie. Szczegóły dostępne są na stronie ubezpieczyciela (klik!).