fot. Proton - plansza

PROTON dalej gra z Klasą B

Wielkopolski ZPN podpisał kolejną umowę z firmą PROTON, która w sezonie 2019/2020 wciąż będzie partnerem tytularnym rozgrywek w Klasie B. Współpraca zostaje rozszerzona z obszaru strefy poznańskiej na całe województwo.

Rozpoczęta przed rokiem kooperacja ograniczona była do trzech „poznańskich” grup Klasy B, a mimo to okazała się dużym sukcesem obu stron. Kluby chętnie korzystały z dedykowanej oferty na produkcję strojów, co skłoniło strony do przedłużenia współpracy na kolejny sezon z jednoczesnym rozszerzeniem jej zasięgu na wszystkie zespoły B-klasowe w Wielkopolsce. Było to możliwe m.in. dzięki reorganizacji systemu zarządzania rozgrywkami i przejęciu wszystkich rozgrywek pod opiekę przez Wielkopolski ZPN.

Korzyści ze współpracy z firmą PROTON skierowane są bezpośrednio do Klubów. Każdy z uczestników rozgrywek Klasy B „PROTON” otrzymuje do wykorzystania voucher na realizację kompletu strojów sportowych lub odzieży treningowej o wartości 800 złotych. Co istotne, produkty sponsora rozgrywek są w pełni spersonalizowane. Oznacza to, że kluby mogą zaprojektować wspólnie z firmą własny wzór kompletów i umieścić na nim wszelkie pożądane emblematy – herb klubu, logotypy sponsorów, nazwiska zawodników. Dodatkowym atutem odzieży firmy PROTON jest także możliwość domówienia wcześniej zakupionych kompletów już od 1 sztuki i to przy stałej cenie zawierającej wszelkie nadruki! Szczegóły realizacji voucherów znajdują się na stronie producenta (klik!).

Na mocy umowy rozgrywki na najniższym szczeblu seniorskim w sezonie 2019/20 oficjalnie noszą nazwę Klasa B „PROTON”.

Proton - oferta 2019/20