fot. Proton sponsorem Wielkopolskiego ZPN

PROTON partnerem rozgrywek Klas A i B

Wielkopolski ZPN rozszerzył współpracę z firmą PROTON. Dotychczasowy partner tytularny rozgrywek Klasy B w regionie, w sezonie 2020/21 będzie patronował również rywalizacji w Klasie A.

Kooperacja pomiędzy stronami została nawiązana przed dwoma laty i jest stopniowo rozwijana. W pierwszym sezonie obowiązywania umowy dotyczyła ona tylko strefy poznańskiej, przed rokiem rozszerzono ją na całą Klasę B, a teraz dołączona została Klasa A. Tym samym współpraca swoim zasięgiem obejmie blisko 250 drużyn.

W ramach sponsoringu PROTON otrzymuje prawa do nazwy rozgrywek. Będą one nosić oficjalną nazwę PROTON Klasa A i PROTON Klasa B przez cały sezon 2020/21. Na korzyści płynące z podpisania umowy liczyć mogą kluby. Wszyscy uczestnicy wskazanych rozgrywek otrzymają voucher o wartości 800 złotych na zakup personalizowanych strojów sportowych. Szczegóły jego realizacji dostępne są na stronie internetowej producenta (klik!).

Zakres współpracy Wielkopolskiego ZPN z firmą PROTON oznacza, że w sezonie 2020/21 wszystkie ligi seniorskie w regionie będą miały swoich sponsorów tytularnych. Przypominamy, że wcześniej Związek podjął współpracę z firmę PROEKO Zarządzamy Energią (IV liga mężczyzn) oraz RED BOX (IV liga kobiet, V liga i Klasa Okręgowa mężczyzn).