Proton patronem B Klasy w strefie poznańskiej

"PROTON" B Klasa - tak oficjalnie nazywać się będą zmagania w najniższej klasie rozgrywkowej strefy poznańskiej w sezonie 2018/19. Współpraca pomiędzy Wielkopolskim ZPN a producentem odzieży sportowej z Suchego Lasu oparta jest na korzyściach skierowanych bezpośrednio do klubów.

Firma PROTON z dniem 24 sierpnia zostaje partnerem tytularnym wszystkich trzech grup Klasy B, w których łącznie występować będzie 41 zespołów. W ramach współpracy każdy klub uczestniczący w rozgrywkach otrzyma voucher w wysokości 800 zł na zakup dedykowanych kompletów strojów meczowych. - Głównym walorem naszych strojów jest możliwość ich samodzielnego zaprojektowania przy współpracy z naszymi grafikami. Pozwala to na podkreślenie indywidualnego charakteru każdej drużyny i wzmacnia ich pozycję w lokalnym otoczeniu. Pełna gama nadruków obejmujących herb, numerację nazwiska i reklamy jest uwzględniana już w etapie produkcji, dzięki czemu nabywca nie musi dodatkowo martwić się o branding, a otrzymuje od nas komplet gotowy do gry nie ponosząc dodatkowych kosztów. Ponadto stroje, które zaprojektujemy dla naszych klientów są zawsze dostępne i można zamawiać nawet pojedyncze sztuki. To duża oszczędność dla klubu, który w razie zniszczenia czy zużycia części sprzętu, nie musi kupować całego nowego kompletu - domawia jedynie to, co jest mu aktualnie potrzebne - charakteryzuje ofertę firmy Tomasz Burdziński, współwłaściciel marki PROTON.

Wspólne działania Wielkopolskiego ZPN i firmy PROTON oprócz dedykowanej oferty dla klubów Klasy B obejmują również pakiet wzajemnych świadczeń marketingowych i komunikacyjnych. Umowa pomiędzy stronami obowiązywać będzie przez najbliższy rok. - Cieszymy się, że kolejna firma dołącza do grona naszych partnerów, z którymi wspólnie budujemy wielkopolską piłkę. Współpraca z firmą PROTON jest dla nas szczególnie istotna, gdyż przekłada się na wsparcie najmniejszych klubów. Nie bez znaczenia jest też fakt, że nasz kontrahent to firma lokalna, doskonale znająca realia niższych lig w okolicy, co z pewnością wpłynie pozytywnie na działania na rzecz zespołów - podsumowuje Dyrektor Biura Wielkopolskiego ZPN, Maciej Chłodnickiego.

Firma PROTON istnieje od 2013 roku. W swojej ofercie posiada pełną gamę strojów sportowych z odzieżą treningową włącznie. Szerzej z asortymentem producenta zapoznać się można na stronie internetowej www.proton-stroje.pl.