fot. Totolotek Puchar Polski

Puchar Polski: wyniki spotkań kolejnej rundy

Przedstawiamy wyniki spotkań kolejnej rundy rozgrywek Pucharu Polski, zaplanowanych na dzień 12 sierpnia.

STREFA KALISKA

II RUNDA

Żaki Taczanów - Dragon Dzierzbin 2:0
Stal II Pleszew - LKS II Gołuchów 1:2
Sulimirczyk Sulmierzyce - Ogniwo Łąkociny 3:1
Czarni Wierzbno - CKS Zduny 1:3
Pogoń II Nowe Skalmierzyce - Orzeł Wysocko Wielkie 1:1, karne 2:4
Ostrovia 1909 (Juniorzy) - OKS Ostrów Wielkopolski - mecz 13 sierpnia
Zieloni Koźminek - Prosna Kalisz 1:3
KKS Kalisz (Juniorzy) - RKS Radliczyce 4:0
LKS Czarnylas - LZS Doruchów - mecz w terminie późniejszym
Olimpia Brzeziny - Pelikan Grabów 1:4
Pogoń Trębaczów - Strażak Słupia 2:2, karne 5:4
Sokół Bralin - GKS Grębanin - mecz 19 sierpnia
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - LZS Cielcza 13:1
Jarota II Jarocin Witaszyce - wolny los

III RUNDA - 26 sierpnia
Do rozgrywek dołączają beniaminkowie V ligi - Victoria Skarszew oraz GKS Rychtal.

IV RUNDA (1/8 finału) - 9 września
Do rozgrywek dołączają pozostałe zespoły z V ligi.

 

 

STREFA KONIŃSKA

III RUNDA

Wicher Dobra - Warta Eremita Dobrów 0:5
GKS Rzgów - Warta Pyzdry 4:1
Warta Kramsk - KP K-Flex Zryw Dąbie 1:2
Orzeł Kawęczyn - Teleszyna Przykona 6:0
Orły Huta Łukomska - Płomień Nekla 2:2, karne 5:4
Górnik Kłodawa - Baszta Przedecz 0:1
Polonia Golina - Orzeł Grzegorzew 5:2
GKS Osiek Wielki - wolny los
Polanin Strzałkowo - wolny los
Strażak Licheń Stary - wolny los

IV RUNDA (1/8 finału) - 26 sierpnia
Do rozgrywek dołączają zespoły z V ligi.

 

 

 

II RUNDA

Grom Czeluścin - Promień II Krzywiń 2:0
Orla Jutrosin - Dąbroczanka Pępowo 2:5
Awdaniec Pakosław - Sarnowianka Sarnowa 2:0
Zjednoczeni Pudliszki - MTS Pawłowice
Sokół Włoszakowice - Rydzyniak Rydzyna
Iskra Długie Stare - Piast Nowy Belęcin 1:1, karne 4:5
LUKS Stare Bojanowo - Helios Bucz 3:3, karne 2:4
Rywal-Ewmar Kurza Góra - Helios Czempiń 0:4
KS Apol Term-Pir Spławie - Juna-Trans Stare Oborzyska 1:8
Dąb Kębłowo - Gwiazda Siedlec 1:1, karne 3:0
Sokół Wroniawy - Sokół Kaszczor 2:3

III RUNDA - 26 sierpnia

IV RUNDA (1/8 finału) - 9 września
Do rozgrywek dołączają zespoły z V ligi.

 

 

 

II RUNDA

Jedność Zakrzewo - Korona Brzeźnica 6:6, karne 3:4
Królewska Wieś-Iskra Czernice - Iskra Krajenka 3:5
Derby Stara Łubianka - Polonia Jastrowie 1:4
Noteć II Dziembowo
- Iskra II Szydłowo 5:3
KP Piła - Noteć Dziembowo 5:2
Kolegium Sędziów Piła - Leżenica Nowy Dwór 5:0
Victoria Miały - Drawa Krzyż 0:8
Fortuna Wieleń - Radwan Lubasz 3:5
Noteć Rosko - Wenus Jędrzejewo 7:0
Sokół Mieścisko
- Stella Białośliwie 3:1
Korona Stróżewo - Kłos Budzyń 4:2
Nielba Wagrowiec (juniorzy) - Sokół Szamocin 9:0

III RUNDA - 26 sierpnia

IV RUNDA (1/8 finału) - 9 września
Do rozgrywek dołączają zespoły z V ligi.

 

 

 

I RUNDA

Kolegium Sędziów – Kłos Gałowo 1:3
Przemysław Poznań (Juniorzy) – KS Polonia Poznań 1:4
Piast Łubowo – FAS KS Fałkowo 1:3
Luboński 1943 – Pogoń Książ Wlkp. 2:4
Grom Binino – Sokół Duszniki 1:2
Arka Kiekrz – NKS Niepruszewo 1:10
KSGB Manieczki – Polonia II Środa Wlkp. 1:1, karne 3:4
Lech Poznań Oldboje – Canarinhos Skórzewo 1:2
Lipno Stęszew Oldboje – Orkan Konarzewo 0:10
1920 Mosina – Kłos Zaniemyśl 1:3
Maratończyk Brzeźno – Meblorz Swarzędz - mecz 13 sierpnia
Orły Plewiska – Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:5
OTPS Winogrady P-ń (Juniorzy) – Jurand Koziegłowy 2:2, karne 4:2
Piast Jabłonna – Wielkopolska Komorniki 1:4
SPN Szamotuły (Juniorzy) – Czarni Wróblewo 6:1
Tornado Tarnowo – Zjednoczeni Trzemeszno 0:2
Lotnik-1997 Poznań – Warta Śrem 0:6
LZS Otorowo – Orkan Objezierze - mecz 19 sierpnia
AP Błękitni Owińska - Lider Swarzędz 1:2
Avia Kamionki – Clescevia Kleszczewo 5:0     
LKS Baborówko – Złoci Złotkowo 4:3      
Orkan Jarosławiec - Phytopharm Klęka 2:2, karne 7:6
Orzeł Granowo - Huragan Michorzewo 4:1
Pelikan Niechanowo – Piast Kobylnica 1:5 
Spójnia Strykowo – Promień Opalenica 4:2
Szturm Junikowo Poznań – Suchary Suchy Las 2:3
TS Gminy Kamieniec - LZS Wronczyn 4:2
GKS Golęczewo – wolny los

II RUNDA - 26 sierpnia

III RUNDA (1/16 finału) - 9 września
Do rozgrywek dołączają zespoły z V ligi.