fot. PZPN

PZPN zaprasza na Centralny Kurs Spikerski

Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w Centralnym Kursie Spikerskim. Ukończenie trzydniowego szkolenia w Warszawie umożliwia pracę na imprezach piłkarskich każdego szczebla!

Szkolenie odbędzie się już po raz siódmy, dotychczas ukończyło je niewiele ponad 150 osób. Tym razem kurs zaplanowano na dni 4-6 grudnia na PGE Narodowym w Warszawie. Będzie on realizowany w oparciu o Pakiet Spikera PZPN – profesjonalny, interdyscyplinarny, multimedialny program szkoleniowy, stworzony przez ekspertów w zakresie organizacji, oprawy i bezpieczeństwa imprez sportowych.

Wyjątkową częścią warsztatów są próby mikrofonowe. Kursanci będą mieli niepowtarzalną okazję, by ich głos rozniósł się po największym polskim stadionie. Zapisy prowadzone są przez organizatorów do 30 października mailowo pod adresem bezpieczenstwo@pzpn.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Kosztu udziału w zajęciach to 2500 złotych, przy czym zapisanym do końca września przysługuje rabat w wysokości 500 złotych.

Szczegółowe informacje znaleźć można w broszurze promocyjnej PZPN (klik!).