fot. RED BOX - Wielkopolski ZPN

RED BOX gra dalej z Wielkopolskim ZPN

Wielkopolski ZPN i RED BOX przedłużyły umowę o współpracy do końca sezonu 2023/24. Firma pozostanie partnerem technicznym oraz sponsorem tytularnym V ligi i Klasy Okręgowej, a do klubów ponownie trafią vouchery na sprzęt sportowy.

Owocna kooperacja pomiędzy podmiotami trwa od 2019 roku i była sukcesywnie rozszerzana. Obecna umowa obowiązywała do końca września, ale już przed startem rozgrywek osiągnięto porozumienie w sprawie kontynuacji wspólnych działań. Red Box pozostanie partnerem technicznym Związku, wyposażając sędziów, kadry Wielkopolski oraz uczestników kursów trenerskich w stroje marki Macron. Ponadto firma pozostanie tytularnym sponsorem rozgrywek w V lidze i Klasie Okręgowej.

Wymierne korzyści ze współpracy tradycyjnie już trafią do klubów. Na sezon 2021/22 otrzymają one vouchery na sprzęt sportowy:
- kluby IV ligi - 1500 złotych;
- kluby V ligi - 1000 złotych;
- kluby Klasy Okręgowej - 500 złotych.
Kwoty dotyczą cen katalogowych. Realizacja przyznanych środków możliwa będzie od 16 sierpnia. W tym celu należy kontaktować się z firmą Red Box bezpośrednio pod numerem 790 224 460.

Wszyscy członkowie Związku mogą ponadto skorzystać z dedykowanej oferty i dokonywać zakupów całego asortymentu z wykorzystaniem rabatu przysługującego Wielkopolskiemu ZPN. W przypadku wszelkich pytań osobą kontaktowa jest Miłosz Łondka - 797 389 539.