fot. V liga RED BOX

Red Box partnerem tytularnym V ligi

Wielkopolski ZPN poszerza współpracę z firmą Red Box! Partner techniczny Związku postanowił zwiększyć swoje zaangażowanie i został partnerem tytularnym V ligi!

Na początku sierpnia podpisana została umowa, na mocy której Red Box - jako dystrybutor marki Macron - został partnerem technicznym Wielkopolskiego ZPN. W strojach powyższej marki na boiskach występować będą sędziowie, kadry Wielkopolski, a także uczestnicy kursów trenerskich. Dodatkowo, dla każdego z klubów czwartoligowych przygotowany został wówczas voucher na sprzęt sportowy, a wszyscy uczestnicy rozgrywek objęci zostali specjalną ofertą rabatową.

Współpraca pomiędzy stronami od początku układa się tak dobrze, że po zaledwie dwóch tygodniach została rozszerzona! Firma otrzymała miano partnera tytularnego V ligi, która od 3. kolejki oficjalnie przyjmuje nazwę V liga "RED BOX". Podobnie jak przy podobnych umowach wcześniej podpisywanych przez Związek, korzyści z kooperacji są skierowane bezpośrednio na kluby. Wszystkie kluby rywalizujące na tym szczeblu rozgrywek otrzymają voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania na sprzęt sportowy w salonie Red Box. Dodatkowo zwycięzcy trzech grup otrzymają vouchery na kolejne 2000 złotych.

Umowa podpisana przez obie strony obowiązuje do końca sezonu 2019/20.