fot. Wielkopolski ZPN / Red Box

Red Box wciąż gra z Wielkopolskim ZPN

Firma Red Box pozostanie w sezonie 2020/21 partnerem rozgrywek prowadzonych przez Wielkopolski ZPN. Na mocy aneksu do obowiązującej umowy kluby otrzymają sprzęt o wartości blisko 150 tysięcy złotych!

Współpraca nawiązana została w sierpniu ubiegłego roku. Choć realizacja wzajemnych zobowiązań przypadła na wyjątkową sytuację zamrożenia na pół roku rozgrywek piłkarskich, obie strony są bardzo usatysfakcjonowane przebiegiem dotychczasowej współpracy. Jak podkreśla prezes Wielkopolskiego ZPN, Paweł Wojtala, priorytetem dla Związku są benefity dla klubów - Wszystkie korzyści osiągane w ramach współpracy przekierowaliśmy na uczestników rozgrywek. W minionym sezonie skorzystały na tym zespoły czwarto- i piątoligowe, a także finaliści rozgrywek strefowych o Puchar Polski. Wielkopolski ZPN okazał się na tyle dobrym partnerem, że teraz znacząco rozszerzamy zakres umowy obejmując nią kolejne szczeble seniorskiej rywalizacji.

Na mocy podpisanego w dniu 9 lipca aneksu do umowy, Red Box będzie w sezonie 2020/21 partnerem technicznym IV ligi, a także partnerem tytularnym V ligi, Klasy Okręgowej oraz IV ligi kobiet. Wymienione rozgrywki otrzymają przedrostek "Redboxsport.pl". W zamian za uzyskane prawa firma przekaże uczestnikom rozgrywek vouchery na sprzęt sportowy w wysokości:
- 1500 złotych - dla każdego klubu IV ligi mężczyzn;
- 1000 złotych - dla każdego klubu IV ligi kobiet i V ligi mężczyzn;
- 500 złotych - dla każdego klubu Klasy Okręgowej.
Tym samym łączna wartość sprzętu, jaki trafi do klubów w ramach osiągniętego porozumienia, wyniesie blisko 150 tysięcy złotych!

- Od początku współpracy doskonale zrozumieliśmy swoje oczekiwania i możliwości, co zaowocowało licznymi wcześniej nieplanowanymi działaniami. Rozszerzenie współpracy to efekt dotychczasowej bardzo dobrej kooperacji oraz pozytywnej informacji zwrotnej ze strony klubów. Najwyższy poziom działania, jaki zagwarantował w tym trójstronnym układzie Wielkopolski ZPN przekonał nas, że warto po raz kolejny wesprzeć lokalną piłkę - podsumował rozwinięcie współpracy prezes Red Box Group sp. z o.o., Maciej Jankowiak.

Umowa pomiędzy Związkiem a firmą pozostaje w mocy do końca września 2021 roku.