Rozgrywki zimowe Orlików i Żaków

​Wielkopolski ZPN i PLEK Centrum Sportu zapraszają zespoły kategorii Orlik i Żak na zimowe rozgrywki. W ciągu trzech kolejnych sobot 23 lutego, 2 marca i 9 marca odbędzie się łącznie dziewięć turniejów dla młodych piłkarzy.


Zawodnicy rywalizować będą na niedawno otwartym nowoczesnym boisku ze sztuczną nawierzchnią w hali pneumatycznej. Jasne oświetlenie i wysokie zawieszenie dachu gwarantują komfortowe warunki rozgrywania spotkań.Turnieje prowadzone będą na zasadzie ligowej, ale bez klasyfikacji końcowej. Każdy zagra z każdym, co daje 7 spotkań dla Żaków i 5 dla Orlików. Łącznie spędzą oni na boisku odpowiednio 112 i 125 minut.

Pierwszy termin - 23 lutego - zarezerwowany jest dla Żaków. O godzinie 9:00 odbędzie się turniej kategorii F2, a o 12:30 i 16:00 dwa turnieje kategorii F1. W każdym z nich udział wziąć może 8 drużyn, a koszt uczestnictwa to 250 złotych. Kolejne dwie soboty upłyną pod znakiem pojedynków Orlików. 2 marca grać będzie kategoria E2, a tydzień później - E1. W tym wypadku limit drużyn na turniej wynosi 6, a koszt 325 złotych.

Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie pod numerem 600 437 114. Zapisów dokonywać można mailowo na adres turnieje@wielkopolskizpn.pl. O rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń.​