fot. Łączy nas Piłka

Ruszyły zapisy do XXIV edycji Pucharu Tymbarku

W poniedziałek 4 września wystartowały zapisy do XXIV edycji Pucharu Tymbarku. Do rywalizacji można zgłaszać zespoły dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych U-8, U-10 i U-12. Drużyny można zgłaszać na stronie zpodworkanastadion.pl.

Rozgrywki rozpoczną się wiosną przyszłego roku od etapów regionalnych: gminnych i powiatowych, zakończonych finałami wojewódzkimi. Następnie szesnaście najlepszych zespołów (po jednym z każdego województwa) z kategorii U-10 i U-12 chłopców oraz dziewcząt zagra w Warszawie w Finale Ogólnopolskim z Wielkim Finałem na stadionie PGE Narodowym.

Łączy nas Piłka

Nagrodą Główną w Turnieju jest spotkanie z piłkarzami reprezentacji Polski. Od XXIII edycji Turnieju Polski Związek Piłki Nożnej i Tymbark przyznają również nagrody w postaci sprzętu sportowego szesnastu szkołom z największą liczbą zgłoszonych drużyn – po jednej w każdym regionie.

Łączy nas piłka

Łączy nas piłka

Puchar Tymbarku jest organizowany przez PZPN o 24 lat. Od 2007 roku sponsorem generalnym jest marka Tymbark. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się inicjatyw Grassroots w Polsce.