fot. Oferta ubezpieczeniowa - wiosna 2020

Specjalna oferta ubezpieczeniowa do końca sierpnia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klubów, Kahlenberg Services przedłużył promocję bezimiennego ubezpieczenia zawodników do końca sierpnia!

Dedykowana oferta dla klubów piłkarskich pozwala ubezpieczyć zawodników już za kwotę 10 złotych rocznie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Jest to ubezpieczenie bezimienne pozwalające objąć grupowo wszystkich graczy trenujących w klubie. Wszystkie formalności można bezproblemowo dokonać zdalnie przygotowując dokumenty i wysyłając je skanem oraz pocztą tradycyjną.

Ze szczegółami zapoznać się można na stronie ubezpieczyciela (klik!). Oferta promocyjna jest ograniczona czasowo. Mając na uwadze liczne prośby ze strony klubów, które wciąż prowadzą nabory, czas na skorzystanie z niej został wydłużony do 31 sierpnia.

Warto zwrócić uwagę, że Kahlenberg Services w swojej ofercie posiada również inne ubezpieczenia związane z piłką nożną, przygotowane indywidualnie do potrzeb trenerów, sędziów, organizatorów turniejów czy też szkół mistrzostwa sportowego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!