fot. Certyfikacja PZPN

Spotkania informacyjne dot. certyfikacji szkółek

Wielkopolski ZPN zaprasza na spotkania informacyjne poświęcone Programowi Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich, który wystartował 23 kwietnia. Zebrania we wszystkich okręgach odbędą się w dniach 15-23 maja.

Program Certyfikacji budzi bardzo duże zainteresowanie klubów, które będą mogły otrzymać wyróżnienia trzech poziomów - złotego, srebrnego oraz brązowego. Niezbędne dokumenty należy złożyć do 30 czerwca poprzez stronę internetową www.laczynaspilka.pl/certyfikacja.

W rozwianiu wątpliwości podmiotów chcących aplikować o certyfikaty pomogą specjalne spotkania informacyjne, które poprowadzi specjalista ds. rozwoju piłki amatorskiej w Wielkopolsce, Łukasz Nowak. Przedstawi on m.in. główne założenia programu, procedurę składania wniosku i wymagania określone na poszczególnych poziomach, a także odpowie na wszelkie pytania pojawiające się w trakcie zebrania.

Spotkania odbędą się wg następującego harmonogramu:

- 15 maja, g. 17:00 - Poznań, ul. Warmińska 1 - Biuro Wielkopolskiego ZPN;
- 16 maja, g. 17:00 - Leszno, ul. Górowska 49 - Restauracja "Orlik";
- 20 maja, g. 17:00 - Konin, ul. Podwale 1 - Stadion im. Złotej Jedenastki K. Górskiego;
- 22 maja, g. 17:00 - Piła, ul. Żeromskiego 90 - Biuro OZPN Piła;
- 23 maja, g. 17:00 - Ostrów Wielkopolski, ul. Poznańska 43 - Zespół Szkół Technicznych.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu muszą dokonać rejestracji wypełniając formularz zgłoszeniowy. Przy zgłoszeniach nie obowiązuje regionalizacja, można zatem wybrać zebranie w dogodnym dla siebie terminie bez względu na przynależność do danego okręgu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje uzyskać można mailowo - lukasz.nowak@pzpn.pl lub telefonicznie pod numerem 510 877 269.