fot. Polska - Islandia

Sprzedaż biletów na mecz Polska - Islandia

Wielkopolski ZPN informuje o możliwości zakupu poprzez Związek biletów na spotkanie Polska - Islandia, które odbędzie się 8 czerwca o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

"Biało-czerwoni" mieli zmierzyć się z Islandczykami już przed rokiem w stolicy Wielkopolski, uniemożliwiła to jednak pandemia i związane z nią odwołanie wszelkich spotkań międzynarodowych. Wraz z przesunięciem o rok Mistrzostw Europy postanowiono odtworzyć zaplanowany pierwotnie cykl przygotowawczy, dzięki czemu tuż przed czempionatem będziemy mieli możliwość zobaczenia reprezentacji Polski w akcji w Poznaniu.

Mecz odbędzie się 8 czerwca w Poznaniu o godzinie 18:00, co oznacza, że zgodnie z przepisami sanitarnymi, obejrzeć go na stadionie będzie mogło około 20 tysięcy osób. Przedstawiciele klubów zrzeszonych w Wielkopolskim ZPN mogą skorzystać z możliwości zakupu biletów na to spotkanie poprzez Związek. Dostępne są wejściówki w trzech kategoriach cenowych - 120 (I kategoria), 90 (II kategoria) oraz 70 złotych (III kategoria). Każdy klub może zamówić maksymalnie cztery bilety.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres bilety@wielkopolskizpn.pl zamieszczając w wiadomości:
- dane osób, które nabywają bilet (imię, nazwisko, pesel);
- potwierdzenie wpłaty należności za bilety na konto związkowe (95 1020 4027 0000 1202 0031 4260) - do każdego zamówienia należy doliczyć kwotą 1,50 zł za przelew.
Zamówienia należy przesyłać ze skrzynki klubowej w domenie @wielkopolskizpn.pl w terminie do 12 maja. Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona, a o realizacji zamówienia decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowych informacji udziela p. Piotr Hajduk - 882 745 122.

Wejściówki będą przesyłane klubom mailowo w formie biletów do wydruku (.pdf) od 15 do 23 maja.