fot. Polska - Węgry / PZPN

Sprzedaż biletów na mecz Polska-Węgry

Wielkopolski ZPN informuje o możliwości zakupu poprzez Związek biletów na spotkanie reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata z Węgrami. Pojedynek zamykający zmagania grupowe rozegrany zostanie 15 listopada o godzinie 20:45 na PGE Narodowym im. Kazimierza Górskiego w Warszawie.

Polacy są na najlepszej drodze do zajęcia drugiego miejsca w grupie dającego prawo gry w barażach o awans do Mistrzostw Świata. Kwestia awansu do nich może rozstrzygnąć się na kolejkę przed końcem, ostatni pojedynek z Madziarami może mieć jednak duże znaczenie w kwestii rozstawienia przed meczami barażowymi.

Bilety na mecz Polska - Węgry dostępne są w trzech kategoriach cenowych:
- kategoria I - 200 złotych;
- kategoria II - 160 złotych;
- kategoria III - 100 złotych.

Każdy klub zrzeszony w Związku może nabyć maksymalnie cztery bilety. Aby tego dokonać należy przesłać zgłoszenie na adres bilety@wielkopolskizpn.pl zamieszczając w wiadomości:
- dane osób, które nabywają bilet (imię, nazwisko, pesel);
- potwierdzenie wpłaty należności za bilety na konto związkowe (95 1020 4027 0000 1202 0031 4260) - do każdego zamówienia należy doliczyć kwotą 1,50 zł za przelew.

Zamówienia należy przesyłać ze skrzynki klubowej w domenie @wielkopolskizpn.pl w terminie do poniedziałku, 18 października włącznie. Uwaga! Liczba biletów z puli związkowej jest ograniczona, a o realizacji zamówienia decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowych informacji udziela p. Piotr Hajduk - 882 745 122.