fot. Wirtualny Puchar Wielkopolskiego ZPN

Startuje Wirtualny Puchar Wielkopolskiego ZPN!

Na wznowienie rozgrywek piłkarskich na boiskach przyjdzie nam jeszcze poczekać. Wobec przedłużającej się przerwy Wielkopolski ZPN zaprasza wszystkie zespoły do udziału w Wirtualnym Pucharze! Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!

Rywalizacja klubów w mediach społecznościowych cieszy się dużą popularnością. Zapraszamy do niej zatem wszystkie zespoły wszystkich klubów! Udział w naszej grze mogą wziąć wszystkie drużyny seniorskie, młodzieżowe, kobiece czy futsalowe. Zgłosić może się każdy, kto posiada konto zespołu na Facebooku! W ramach jednego klubu można zgłosić nieograniczoną liczbę drużyn, o ile spełniają warunek sformułowany w poprzednim zdanie.

Jak rozpocząć?

Pierwszym krokiem jest zgłoszenie do rozgrywek. Należy to zrobić umieszczając komentarz "Gramy!" z klubowego konta. Następnie my umieścimy nowentarz z oznaczoną nazwą Waszej drużyny. Tu rozpoczyna się rywalizacja! Pod komentarzem musicie uzbierać jak najwięcej polubień! Ich liczba będzie decydować o rozstawieniu w pucharowej drabince.

WAŻNE! Liczone będą wyłącznie polubienia osób, które mają polubiony też profil Wielkopolskiego ZPN! Komentarze zgłaszanych drużyn będziemy dodawać w ciągu dnia co około 3 godziny.

wirtualny puchar zgloszenia

 Jak grać i wygrywać?

Na podstawie rozstawienia uzyskanego po I etapie utworzona zostanie pucharowa drabinka, w której będziemy toczyć spotkania. W pierwszych etapach obowiązywać będzie powszechnie stosowana metoda - za każde 50 polubień spełniające warunki (polubienie profilu Wielkopolskiego ZPN przez komentującego) przyznawać będziemy 1 bramkę. Uważajcie jednak, bo w czasie rywalizacji czekają na Was niespodzianki! Mecze będziemy rozgrywać na różnych boiskach, a w trakcie turnieju pojawią się dodatkowe atrakcje i trudności! Nie każdy strzał będzie celny i zamieni się w bramkę. Śledźcie uważnie nowości przy kolejnych rundach rozgrywek!

Nagrody

Rywalizacja nie miałaby celu, gdyby nie stawka o jaką toczy się walka! Zwycięski klub otrzyma przy okazji jednego ze swoich spotkań prawdziwy Wirtualny Puchar, który wręczą przedstawiciele Wielkopolskiego ZPN! To jednak oczywiście nie wszystko. Najlepsze zespoły otrzymają vouchery na zakup sprzętu u naszego partnera, Red Box Macron Store, a ich wartość może wynieść nawet 2 tysiące złotych! Jak okazałe będą nagrody, zależeć będzie od aktywności fanów w decydujących pojedynkach.

Na wyróżnienie liczyć mogą jednak nie tylko najlepsi. Praktycznie na każdym etapie do zdobycia będą nagrody dla klubów jak i indywidualne dla fanów wspierających swoje drużyny. W puli znajdują się m.in. zestawy piłek, gadżety związkowe czy kody dostępowe do specjalistycznych narzędzi pracy online dla trenerów. Bądźcie aktywni i wygrywajcie!