fot. Mobilna AMO - plan na listopad 2020 r.

Szkolenia zdalne Mobilnej AMO

Od 3 listopada wracają szkolenia Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W związku z obostrzeniami ostatecznie będą one miały formę teoretycznych wykładów online w formie webinaru.

Początkowy plan powrotu Mobilnej AMO zakładał formę hybrydową szkoleń, łączącą webinary z treningiem odbywającym się na grupie danego klubu, w obecności wyłącznie trenerów obecnych na wcześniejszej części teoretycznej. Z uwagi na rosnącą liczbę zakażeń z tej drugiej części jednak zrezygnowano i w najbliższym czasie wydarzenia będą ograniczać się do wykładu.

Rejestracja na szkolenie Mobilnej AMO odbywać się będzie jak do tej pory, poprzez platformę PZPN24. Informacje o wydarzeniu w danym powiecie będą też wysyłane drogą mailową. Znajdzie się w nich dokładna data szkolenia oraz bezpośredni link do webinaru. Wykłady prowadzone będą w oparciu o ogólnodostępną aplikację Microsoft Teams. Z instrukcją video zapoznać się można poniżej.

Taka organizacji szkoleń ma za zadanie z jednej strony zachować bezpieczeństwo uczestników, a z drugiej spełnić oczekiwania środowiska, aby mobilna AMO prowadziła nadal swoje szkolenia. Potwierdzeniem udziału będzie cyfrowy dyplom oraz przypisane do licencji punkty na podstawie obecności weryfikowanej podczas webinarów. Harmonogram najbliższych szkoleń o tematyce "Rozwój inteligencji piłkarskiej" dedykowanych dla danych powiatów prezentuje się następująco:

3 listopada, g.20.00 - powiat kościański;
6 listopada, g.19:45 - powiat kępiński;
10 listopada, g.19:45 - powiat rawicki;
12 listopada, g.19:45 - powiat kolski;
16 listopada, g.20:00 - powiat turecki;
17 listopada, g.19:45 - powiat nowotomyski;
23 listopada, g.20:00 - powiat ostrzeszowski;
24 listopada, g.19:45 - powiat ostrowski.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają trenerzy odpowiedzialni za projekt w naszym województwie - Błażej Czyżewski (blazej.czyzewski@pzpn.pl) oraz Jakub Wojtkowiak (jakub.wojtkowiak@pzpn.pl).