Towarzyski turniej Reprezentacji Polski kobiet w futsalu

W dniach 7-9.05.2018 Reprezentacja Polski kobiet w futsalu rozegrała towarzyski turniej w Moskwie. Wśród zawodniczek powołanych przez Trenera Wojciecha Weissa znalazły się: Adriana Sikora, Monika Skowrońska i Alicja Zając reprezentujące na co dzień KU AZS UAM Poznań.


​Nasze reprezentantki zmierzyły się z drużynami z Rosji, Hiszpanii i Węgier. Pierwszy mecz Polki rozegrały z Gospodarzami turnieju, ponosząc porażkę wynikiem 1:4. Honorową bramkę dla naszej reprezentacji zdobyła Justyna Maziarz. Niestety drugi mecz nie okazał się dla biało-czerwonych korzystniejszy. Drużyna z Hiszpanii zdominowała spotkanie pokonując naszą bramkarkę cztery razy. Najbardziej ekscytujący okazał się ostatni mecz rozegrany przez nasze kadrowiczki. W zaciętym starciu z Węgierkami, reprezentacja Polski wygrywa 5:4, jednocześnie zajmując trzecie miejsce w turnieju.

Udział w turnieju, pozwolił naszym zawodniczkom na zdobycie cennego doświadczenia. Gratulujemy podopiecznym Trenera Weissa i życzymy powodzenia w kolejnych starciach.