Trwają zapisy na konferencje szkoleniowe

Trenerzy, którzy chcą wziąć udział w kursokonferencjach organizowanych przez Wielkopolski ZPN, muszą się spieszyć. Liczba wolnych miejsc bardzo szybko maleje. Zamknięte zostały już zapisy na konferencję w Zalasewie.


Wielkopolski ZPN pod koniec roku będzie organizatorem czterech konferencji szkoleniowych. Głównym wydarzeniem będzie spotkanie w Zalasewie, gdzie swoją wiedzą dzielić się będą między innymi Jacek Magiera, Przemysław Małecki czy Marcin Dorna. Kto do tej pory nie zapisał się na szkolenie zaplanowane na 3 grudnia, nie będzie miał już takiej możliwości. Lista zgłoszeniowa została bowiem zamknięta po osiągnięciu limitu 300 osób. 

Trenerzy mogą jednak doszkolić się na pozostałych kursokonferencjach. Pierwsza odbędzie się 26 listopada w Koninie. Dla trenerów przewidziano na niej 200 miejsc, z których pozostało już tylko 60 dostępnych. Największą będzie konferencja Grassroots, organizowana przy współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Odbędzie się ona 20 grudnia w Luboniu i jest bezpłatna, a udział w niej może wziąć aż 450 osób. Mimo tak dużej liczby dostępnych miejsc, warto się spieszyć, bowiem w ciągu kilku godzin od uruchomienia zapisów, zgłosiło się już blisko 100 uczestników. Wielkopolski ZPN zorganizuje również kursokonferencję szkoleniową w Racocie. Lista zgłoszeniowa zostanie otwarta w ciągu dwóch dni po ostatecznym dopięciu programu. 

Zainteresowanym udziałem w szkoleniach przypominamy, że zapisy na wszystkie wydarzenia prowadzone są wyłącznie poprzez platformę PZPN24.