fot. Materiały Proton

#TwójHerb od firmy Proton!

Firma PROTON - sponsor tytularny rozgrywek Klasy A i B przygotowała specjalną akcję dla drużyn uczestniczących w rozgrywkach pod jej patronatem. Do końca wszystkie kluby mogą uzyskać pomoc w stworzeniu nowego lub dopracowaniu swojego obecnego herbu!

PROTON jako producent strojów sportowych mierzy się z problemami związanymi z klubowymi emblematami w swoim codziennym funkcjonowaniu. Umieszczenie znaku idenftyfikującego dany zespół na koszulkach jest naturalnym działaniem, często jednak zdarza się, że posiadane przez działaczy pliki są złej jakości, w formie grafiki rastrowej zamiast wektorowej. Tylko ta druga pozwala na właściwe przekształcanie grafik bez straty jakości.

#TwójHerb

W przedstawionej sytuacji decyzja o wsparciu klubów była dla sponsora tytularnego rozgrywek ruchem oczywistym. Co zatem mogą zyskać rywalizujący w Klasie A i B? #TwójHerb obejmuje dwa rodzaje działań:
- przygotowanie nowego logotypu dla klubu na bazie współnych ustaleń;
- wektoryzacja obecnych herbów klubowych.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny! Wystarczy jedynie wysłać wiadomość zatytułową "#TwójHerb" na adres biuro@proton-stroje.pl i załączyć do niej swój pomysł odnośnie herbu bądź posiadane pliki. Akcja trwa do 31 stycznia.

Trzeci sezon z PROTONEM

Warto przypomnieć, że PROTON od 2018 roku jest sponsorem tytularnym rozgrywek i regularnie rozszerza swoje wsparcie. Początkowo objął patronatem grupy strefy poznańskiej na najniższym szczeblu w rozgrywek, w sezonie 2019/20 całą Klasę B, a w obecnej kampanii również Klasę A.

W ramach współpracy kluby uczestniczące w ligowej rywalizacji mogą skorzystać z voucherów o wartości 800 złotych na zakup strojów meczowych, dresów i koszulek treningowych. Szczegóły oferty dostępne są tutaj (klik!).