fot. Warsztaty szkoleniowe dla trenerów UEFA Pro, UEFA A i UEFA B

Warsztaty szkoleniowe dla trenerów min. UEFA B

Wielkopolski ZPN zaprasza trenerów posiadających licencje UEFA A i UEFA B w cyklu warsztatów szkoleniowych. Pierwsze z nich już 12 marca w Złotowie.

Dedykowane szkolenia to nowy projekt Wydziału Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego. W ciągu roku w różnych miejscach Wielkopolski realizowane będą warsztaty w 4 tematach, z których każdy będzie realizowany pieciokrotnie. Łącznie zatem plan zakłada aż 20 wydarzeń w ciągu 12 miesięcy!

W rolę wykładowców wcielą się uznani trenerzy pracujący zarówno w piłce młodzieżowej jak i z zespołami seniorskimi. Swoją wiedzą dzielić się będą Marcin Dorna, Mariusz Rumak, Kamil Szulc oraz Wojciech Tomaszewski. Zajęcia o charakterze praktycznym trwać będą około 4 godzin. W pierwszej części uczestnicy zapoznają się z teorią, na podstawie której zaplanują środki treningowe, a następnie wdrożą je w praktyce na boisku w czasie zajęć.

Do udziału w warsztatach zapraszamy trenerów legitymujących się licencją co najmniej UEFA B. Ze względu na charakter zajęć, w każdych będzie mogło wziąć udział tylko 32 szkoleniowców. Zapisy prowadzone będą wyłącznie przez PZPN24, a koszt uczestnictwa określono na 80 złotych. Udział w szkoleniach będzie premiowany przyznaniem 2 punktów uwzględnianych przy przedłużeniu licencji.

Pierwsza okazja do poszerzenia swojej wiedzy już 12 marca w Złotowie! W rolę prelegenta ze swoim tematem "Tworzenie środków treningowych w oparciu o analizę sytuacji meczowej" wcieli się Kamil Szulc. Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania akcesu uczestnictwa poprzez PZPN24.

Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego ma w planach również realizację dedykowanych szkoleń dla trenerów z licencją Grassroots C. Szczegóły tego projektu przedstawione zostaną w kolejnych miesiącach.