fot. Mariusz Rumak

Warsztaty szkoleniowe w Budzyniu

Wielkopolski ZPN zaprasza trenerów do udziału w kolejnej odsłonie warsztatów szkoleniowych. 27 października w Budzyniu swoją wiedzą dzielić się będzie selekcjoner reprezentacji Polski do lat 19, Mariusz Rumak.

Do tej pory szkolenia warsztatowe realizowane były z myślą o trenerach posiadających licencję co najmniej UEFA B. Tym razem do poszerzania wiedzy zapraszamy jednak wszystkich chętnych - za udział w wydarzeniu trenerzy otrzymają 3 punkty/godziny szkoleniowe bez względu na posiadane uprawnienia (Grassroots D, Grassroots C, UEFA B, UEFA A, UEFA Elite Youth A, UEFA Pro). Po odbytym szkoleniu na kontach trenerskich pojawią się certyfikaty, które są potwierdzeniem udziału w dokształcaniu trenerskim zgodnie z Konwencją Trenerską UEFA

Warsztaty tradycyjnie składać się będą z części teoretycznej oraz praktycznej, a ich tematem przewodnim będzie "Przestrzeń - jej kreowanie i wykorzystanie w fazie atakowania". Początek zajęć przewidziano na godzinę 16:30, zakończenie około 20:30.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie poprzez platformę PZPN 24. Koszt uczestnictwa to 80 złotych. Opłatę należy wnieść na konto Wielkopolskiego ZPN:
25 1020 4027 0000 1402 1395 9442 
wpisując w tytule "Warsztaty szkoleniowe Budzyń 27.10.2021 r." oraz imię i nazwisko uczestnika. W przypadku niedokonania płatności do dnia 20 października, zgłoszenie zostanie automatycznie anulowane.