fot. PZPN

Warsztaty trenerskie z Czesławem Michniewiczem

Wielkopolski ZPN zaprasza na bezpłatne, certyfikowane warsztaty szkoleniowe z Czesławem Michniewiczem. Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia o godz. 17:00 w Zespole Szkół Przyrodniczych przy ul. Golęcińskiej w Poznaniu.

Selekcjoner reprezentacji młodzieżowej, która w czerwcu wystąpi w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, wygłosi prelekcję poświęconą działaniom w fazie atakowania i bronienia. Podstawą prezentacji będzie materiał szkoleniowy właśnie z pracy z kadrą U-21.

Przekazywana wiedza teoretyczna poparta zostanie analizami video przeprowadzonymi przez sztab reprezentacji. Uzupełnienim wykładu trenera będzie panel dyskusyjny ze słuchaczami.

Warsztaty są możliwością zdobycia godzin szkolenia niezbędnych do przedłużenia licencji trenerskiej. Każdy uczestnik szkolenia na podstawie listy obecności (podpisy przed i po prelekcji) otrzyma w systemie certyfikat potwierdzający zaliczenie 2 godzin nauki.

Udział w warsztatach "Działania w fazie atkowania i bronienia realizowane w reprezentacji Polski U-21" jest bezpłatny. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na wydarzenie poprzez platformę PZPN24. Początek warsztatów w piątek, 12 kwietnia o godzinie 17:00 w sali wykładowej Zespołu Szkół Przyrodniczych przy ul. Golęcińskiej w Poznaniu.