fot. Polska - Irlandia Północna

Warsztaty trenerskie z Marcinem Dorną

24 września na poznańskim Golęcinie odbędą się warsztaty szkoleniowe z Marcinem Dorną. Ich tematem przewodnim będą gry zadaniowe z akcentem budowania gry.

Ostatni kwartał roku kalendarzowego to tradycyjny okres kursokonferencji szkoleniowych, na których trenerzy mogą zbierać punkty niezbędne do przedłużenia licencji. Tym razem ich organizacja ze względu na sytuację epidemiczną stoi pod znakiem zapytania. Wielkopolski ZPN wychodzi jednak na przeciw potrzebom szkoleniowców i zaprasza już we wrześniu na jednodniowe warsztaty.

Na obiekcie POSiR Golęcin 24 września trenerzy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o cenne uwagi trenera Marcina Dorny. Selekcjoner młodzieżowych reprezentacji Polski poprowadzi warsztat o temacie "Gry zadaniowe z akcentem budowania gry". Oprócz edukacji, poprzez udział w zajęciach trenerzy mogą zdobyć punkty szkoleniowe. Każdemu uczestnikowi dopisane zostaną trzy godziny do przedłużenia licencji.

Początek szkolenia o godzinie 16:30. Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę PZPN24. Koszt uczestnictwa wynosi 50 złotych. Opłatę należy uiścić na konto Wielkopolskiego ZPN - nr 25 1020 4027 0000 1402 1395 9442 - do dnia 21 września. W tytule proszę wpisać imię i nazwisko wraz z dopiskiem "Warsztaty z Marcinem Dorną".