Weekend ze Skrzatami na Golęcinie

6 października dzieci urodzone w roku 2012 i młodsze będą miały okazję po raz pierwszy zagrać w rozgrywkach pod egidą Wielkopolskiego ZPN. Pierwsza sobota marca to kolejny termin cyklicznego grania Skrzatów.


​Z początkiem nowego sezonu nastąpiło przejście roczników między kategoriami, co oznacza, że do gry przystępują kolejne setki dzieci kochających zabawę z piłką. Tym razem okazję do debiutu w zmaganiach organizowanych przez Związek będą mieli mali piłkarze z rocznika 2012. Dzieci rodzące się w atmosferze organizowanych w Polsce Mistrzostw Europy teraz same będą dostarczać piłkarskich emocji swoim rodzicom.

Turniej Skrzatów rozegrany zostanie tradycyjnie na Golęcinie. Zmienia się za to dzień - by jeszcze zwiększyć liczbę uczestniczących zespołów, Wielkopolski ZPN zaprasza do wspólnej zabawy w sobotę (6 października). Mecze będą rozgrywane od godziny 10 do 13. Oczywiście bez zmian pozostają zasady, zgodne z unifikacją PZPN - gra w składach czteroosobowych, bez bramkarza. Format i czas gry dostosowany zostanie do liczby zgłoszonych zespołów. Klasyfikacja nie będzie prowadzona, wszyscy uczestnicy po ostatnim gwizdku otrzymają jednakowe upominki.

Udział w rozgrywkach mogą wziąć dzieci urodzone w 2012 roku i młodsze. Zapraszamy zarówno kluby i szkółki piłkarskie jak i zespoły szkolne oraz drużyny podwórkowe. Oczywiście uczestnictwo w turnieju nie wiąże się z żadnymi kosztami. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem turnieje@wielkopolskizpn.pl do czwartku, 4 października. W wiadomości prosimy wpisać nazwę drużyny, planowaną liczbę zawodników oraz dane kontaktowe opiekuna zespołu (koniecznie należy podać numer telefonu). Szczegółowych informacji udziela pani Jagoda Weiss pod numerem telefonu 600 437 114.

​Do zobaczenia na boisku!