fot. Pracuj w Wielkopolskim ZPN

Wielkopolski ZPN zatrudni...

Wielkopolski ZPN zaprasza wszystkie osoby interesujące się piłką nożną do składania ofert w rekrutacji na nowo tworzone stanowisko pracy - młodszego specjalisty ds. organizacji wydarzeń sportowych.

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będą:
- działania operacyjne w zakresie realizacji wydarzeń sportowych - od planowania przez realizację po rozliczanie;
- zarządzanie materiałami reklamowymi oraz brandingowymi;
- współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Związku - w szczególności Wydziałem Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego, Wydziałem Gier i Ewidencji oraz Komisją ds. Futsalu i Piłki Plażowej;
- obsługa konkursu grantowego; 
- wsparcie Menedżera ds. rozwoju sportu w realizacji strategii działania organizacji.

Kandydaci do pracy w Wielkopolskim ZPN muszą wykazywać się szeregiem kompetencji miękkich - między innymi wysokim poziomem organizacji własnej pracy, umiejętnością współpracy w zespole przy jednoczesnej odwadze do podejmowania decyzji. Liczyć się będzie również terminowość, obowiązkowość i poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania. Niezbędne warunki to posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B, dyspozycyjność do działania w weekendy i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Wielkopolski. Atutami branymi pod uwagę w procesie rekrutacyjnym będą znajomość branży sportowo-rekreacyjnych oraz znajomość języków obcych.

Praca w Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej oznacza stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie i działania w przyjaznej atmosferze w środowisku piłki amatorskiej. To również możliwość dofinansowania studiów oraz kursów podnoszących kwalifikacje oraz udziału w wydarzeniach organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej. 

Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu Pracuj.pl (kliknij tutaj!). Termin nadsyłania zgłoszeń mija 21 stycznia. Przesłanie dokumentów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych kandydata na potrzeby rekrutacji. Wielkopolski ZPN zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Odpowiedzi na wszelkie pytania udziela Miłosz Łondka - milosz.londka@wielkopolskizpn.pl lub +48 797 389 539.