Wojewódzki Finał o Puchar Tymbarku

Finał Wojewódzki XVIII edycji Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

Klasyfikacja końcowa U-12

             

Wyniki końcowe

 

 

Najlepsi zawodnicy

     

 

           

Chłopcy U-12

 

 

Chłopcy U-12

 

 

 

         

I miejsce

UKS Akademia Piłkarska Reissa Poznań

 

Bramkarz

SP 18 Kalisz

Julian Karolak

II miejsce

SP 12 Gniezno

 

Zawodnik

SP 12 Gniezno

Nikodem Stachowicz

III miejsce

SP Rogoźno

 

Strzelec

UKS Akademia Piłkarska Reissa Poznań

Bartosz Hirsch

IV miejsce

SP 18 Kalisz

       

 

           

Dziewczynki U-12

 

 

Dziewczynki U-12

 

 

 

           

I miejsce

Akademia Talentów Krotoszyn

 

Bramkarz

SP Żegocin

Patrycja Gauza

 

II miejsce

SP Żegocin

 

Zawodnik

SP Krobia

Zofia Kubiak

 

III miejsce

SP Krobia

 

Strzelec

Akademia Talentów Krotoszyn

Amelia Kozieł

 

IV miejsce

SSP Pyzdry

                       

 

 

 

 

                                                                                       

Finał Wojewódzki XVIII edycji Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

Klasyfikacja końcowa U10

             

Wyniki końcowe

 

Najlepsi zawodnicy

                   

Chłopcy U-10

 

 

Chłopcy U-10

               

I miejsce

UKS AP Reissa Poznań

 

Bramkarz

Marcinki Kępno

Fryderyk Ochap

II miejsce

FA Piła

 

Zawodnik

FA Piła

Emanuel Wiśniowski

III miejsce

Marcinki Kępno

 

Strzelec

UKS AP Reissa Poznań

Wojciech Szymczak

IV miejsce

FA Leszno

                     

Dziewczynki U-10

 

 

Dziewczynki U-10

                 

I miejsce

SP Książ Wielkopolski

 

Bramkarz

ULKS AGRO Kluczewo

Magda Błażejczak

 

II miejsce

ULKS Agro Kluczewo

 

Zawodnik

Trójki SP 3 Szamotuły

Małgorzata Krawczyk

 

III miejsce

Trójki SP 3 Szamotuły

 

Strzelec

SP 4 Grodzisk

Zosia Wlekła

 

IV miejsce

SP 4 Grodzisk Wielkopolski

                       

 

Finał Wojewódzki XVIII edycji Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

Klasyfikacja końcowa U-8

             

Wyniki końcowe

 

 

Najlepsi zawodnicy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy U-8

 

 

Chłopcy U-8

 

 

 

 

 

     

I miejsce

SP Waldemara Przysiudy Września

 

Bramkarz

SP Waldemara Przysiudy Września

Antoni Kubasik

II miejsce

SP 51 Poznań

 

Zawodnik

Czwóka Kościan

Jakub Skoracki

III miejsce

Czwóka Kościan

 

Strzelec

SP 51 Poznań

Filip Gadomski

IV miejsce

SP Dąbrowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczynki U-8

 

 

Dziewczynki U-8

 

 

 

 

 

       

I miejsce

Szkółka Piłkarska Fox Września

 

Bramkarz

Niepubliczna SP Chrząstowo

Julia Szczęsna

II miejsce

UKS Akademia Talentów Krotoszyn

 

Zawodnik

UKS Akademia Talentów Krotoszyn

Zosia Kalak

III miejsce

Niepubliczna SP Chrząstowo

 

Strzelec

Szkółka Piłkarska Fox Września10

Matylda Gruszczyńska

IV miejsce

SP 15 Kalisz