fot. Turniej Skrzatów

Podział grup Skrzatów

Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego prezentuje podział grup w rozgrywkach Skrzatów. Najmłodsi zawodnicy wiosną spotkają się na dwóch turniejach.

Zmagania w tej kategorii wiekowej zaplanowano na 15/16 maja oraz 19/20 czerwca. Wszelkie uwagi oraz dodatkowe zgłoszenia należy kierować do Jakuba Wojtkowiaka - 697 588 688 / jakub.wojtkowiak@wielkopolskizpn.pl.

PODZIAŁ ZESPOŁÓW KATEGORII SKRZAT (G1/G2)

GRUPA 1

Sparta Złotów (Gospodarz)
Sparta II Złotów (G)
SPKiS Krajna Wyrzysk 
SPKiS Krajna II Wyrzysk
Zjednoczeni Kaczory

GRUPA 2 

AP MOSiR Piła
AP MOSiR II Piła
Noteć Czarnków
UKS FA Piła
UKS FA II Piła
UKS FA III Piła
UKS FA IV Piła

GRUPA 3

AP Ryś
Radwan Lubasz
UKS Soccer Stars Piła
UKS Soccer Stars II Piła

 

GRUPA 4

Calcio Wągrowiec
Calcio II Wągrowiec
Gool Wągrowiec
Gool II Wągrowiec
LPFA Skoki (G)
MKS Mieszko Gniezno (G)

GRUPA 5

AP OSiR Lwówek (G)
AP OSiR II Lwówek (G)
AS Wronki
AS II Wronki
KS Creative
MKS Warta Międzychód
MKS Warta II Międzychód
MKS Warta III Międzychód
NAP Nowy Tomyśl

GRUPA 6

AS Orlik Kaźmierz
Patria Buk
Patria II Buk
Warta Sieraków
Warta II Sieraków

GRUPA 7

AP Ostrzeszów (G)
AP II Ostrzeszów
AP Czech Ostrzeszów
AP Czech II Ostrzeszów
KP Krążkowy
UKS AP Reissa Kępno

GRUPA 8

Akademia Talentów Krotoszyn (G)
Akademia Talentów II Krotoszyn (G)
KKS 1925 Kalisz (G)
KKS 1925 II Kalisz (G)
KKS 1925 III Kalisz (G)
KKS 1925 IV Kalisz (G)
OKS Ostrów Wielkopolski (G)
OKS II Ostrów Wielkopolski (G)
UKS AP Reissa Kalisz
UKS AP Reissa II Kalisz
UKS AP Reissa III Kalisz

GRUPA 9

LPFA Konin
MGKS Tur 1921 Turek (G)
MKS Olimpia Koło
Warta Kramsk (G)
Wicher Dobra

GRUPA 10

GOS Koźmin Wielkopolski
JKS Jarota Jarocin (G)
JKS Jarota II Jarocin (G)
UKS AP Reissa Jarocin
UKS AP Reissa II Jarocin
Wisła Borek Wielkopolski

GRUPA 11

AP Młoda Rawia Rawicz (G)
AP Młoda Rawia II Rawicz (G)
AP Reissa Leszno
FA Leszno
FA II Leszno
KA 4 resPect Krobia

GRUPA 12

AP Młode Orły Gostyń (G)
AP Reissa Gostyń
Kania Gostyń
LUKS Awdaniec Pakosław
LUKS Awdaniec II Pakosław
Sarnowianka Sarnowa

GRUPA 13

GAP Grodzisk Wielkopolski
GAP II Grodzisk Wielkopolski
KP Obra 1912 Kościan
PKS Racot (G)
PKS II Racot (G)
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

GRUPA 14

LPFA Wolsztyn
LZS Juna-Trans Stare Oborzyska (G)
UKS AS Czempiń (G)
UKS AS II Czempiń (G)

GRUPA 15

AP Reissa Poznań
AP Reissa II Poznań
Błękitni Owińska
Błękitni II Owińska
Concordia Murowana Goślina
Warta Poznań (G)
Warta II Poznań (G)

GRUPA 16

AP Oborniki
AP II Oborniki
Suchary Suchy Las (G)
Suchary II Suchy Las (G)
LPFA Bułgarska
Poznaniak Poznań

GRUPA 17

Koziołek Poznań
KS-1997 Lotnik Poznań
KS-1997 Lotnik II Poznań
UKS Orlik Mosina (G)
UKS Orlik II Mosina (G)
UKS Talent Poznań
UKS Talent II Poznań

GRUPA 18

Kotwica Kórnik
Kotwica II Kórnik
OTPS Winogrady Poznań
Piast Kobylnica
Polonia Środa Wielkopolska
PSS Junior Koziegłowy (G)
PSS Junior II Koziegłowy (G)

GRUPA 17

Avia Kamionki
Grom Plewiska
Grom II Plewiska
LKS Wielkopolska Komorniki
LKS Wielkopolska II Komorniki
SAP Wilki Dąbrówka
SP Victoria Wysogotowo (G)