fot. Wielkopolski ZPN

Wykaz uprawnień ligowych na sezon 2020/21

Wielkopolski ZPN prezentuje listę klubów uprawnionych do gry w poszczególnych ligach w sezonie 2020/21.

Zestawienie uwzględnia decyzje podjęte wraz z zakończeniem sezonu 2019/20 i jest aktualne na dzień 7 maja. Uprawnienie oznacza, że klub może zgłosić się do rozgrywek danego szczebla w sezonie 2020/21 i wystąpi w nich pod warunkiem otrzymania licencji.

Jednocześnie przypominamy, że z uwagi na wyjątkową sytuację, kluby mogą zrezygnować z gry na danym szczeblu i wystąpić w rozgrywkach niższej klasy bez żadnych sankcji. Stosowną decyzję należy podjąć najpóźniej z chwilą przesłania zgłoszenia do rozgrywek, czyli do dnia 15 czerwca. Każdy przypadek z zainteresowanymi klubami będzie rozpatrywany indywidualnie.

KLUBY UPRAWNIONE DO GRY W SEZONIE 2020/21 NA POSZCZEGÓLNYCH POZIOMACH (AKT. NA DZIEŃ 19 MAJA)

IV LIGA

  1. Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
  2. Concordia Murowana Goślina - awans
  3. GKS Dopiewo - awans
  4. Iskra Szydłowo - awans
  5. Kotwica Kórnik
  6. KS Opatówek
  7. Lubuszanin Trzcianka
  8. Obra 1912 Kościan
  9. Odolanovia Odolanów - awans
  10. Olimpia Koło
  11. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  12. OTPS Winogrady Poznań
  13. Pinsel-Peter Krobianka Krobia - awans
  14. Pogoń Nowe Skalmierzyce
  15. Polonia Kępno
  16. Stainer Polonia Leszno
  17. Tarnovia Tarnowo Podgórne
  18. Unia Swarzędz
  19. Victoria Ostrzeszów
  20. Victoria Września
  21. Warta Międzychód
  22. Wilki Wilczyn - awans

V LIGA

  1. 1922 Lechia Kostrzyn
  2. Agro-Tom Lew Pogorzela
  3. AP Reissa Tarnowo Podgórne Poznań
  4. Astra Krotoszyn
  5. Błękitni Wronki - awans
  6. Czarni Czerniejewo
  7. GKS Rychtal - awans
  8. GKS Sompolno
  9. GLKS Wysoka
  10. Grom Plewiska
  11. Grom Wolsztyn - awans
  12. Huragan Pobiedziska
  13. Korona Piaski
  14. Lechita Kłecko - awans
  15. Leśnik Margonin
  16. Lipno Stęszew
  17. MKS Dąbie - awans
  18. MKS Kania Gostyń
  19. Noteć Czarnków
  20. Orkan Chorzemin
  21. Orkan Śmiłowo
  22. Orzeł Mroczeń
  23. Patria Buk
  24. Piast Czekanów
  25. Piast Kobylin
  26. Piast Poniec - awans
  27. PKS Racot
  28. Płomień Połajewo
  29. Płomień Przyprostynia
  30. Pogoń Lwówek - wycofanie z IV ligi
  31. Pogoń Łobżenica
  32. Pogoń Śmigiel
  33. Polonia Chodzież - awans
  34. Polonus Kazimierz Biskupi
  35. Promień Krzywiń
  36. Przemysław Poznań - awans
  37. Raszkowianka Raszków
  38. Rawia Rawicz
  39. SKP Słupca
  40. Sokół Pniewy
  41. Sparta Oborniki
  42. Sparta Szamotuły - awans
  43. Sparta Złotów
  44. Stal Pleszew
  45. Stella Luboń - awans
  46. Tulisia Tuliszków
  47. Victoria Skarszew - awans
  48. Vitcovia Witkowo
  49. Wełna Skoki
  50. Wiara Lecha Poznań
  51. Zamek Gołańcz
  52. Zefka Kobyla Góra
  53. Zjednoczeni Rychwał
  54. Zjednoczeni Trzemeszno

KLASA OKRĘGOWA

  1. Avia Kamionki
  2. Barycz Janków Przygodzki
  3. Baszta Przedecz
  4. Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  5. Brenewia Wijewo
  6. CKS Zbiersk
  7. Clescevia Kleszczewo - awans
  8. Czarni Ostrowite
  9. Czarni Wróblewo
  10. Dąb Kębłowo
  11. Fin Up Partner Piast Nowy Belęcin
  12. Fortuna Wieleń
  13. GKS Grębanin
  14. GKS Jaraczewo - awans
  15. GKS Żerków
  16. Grom Czacz
  17. Grom Golina
  18. GTS Phytopharm Klęka
  19. Gwiazda Siedlec - awans
  20. Helios Czempiń
  21. Huragan Michorzewo - awans
  22. Iskra Krajenka - awans
  23. Juna-Trans Stare Oborzyska
  24. Kasztelania Brudzew
  25. KKS Jurand Koziegłowy - awans
  26. Kłos Budzyń
  27. Kłos Zaniemyśl
  28. Korona Stróżewo
  29. Korona Wilkowice
  30. KP Zryw K-Flex Dąbie
  31. KS Canarinhos Skórzewo
  32. Lider Swarzędz
  33. LKS Baborówko - awans
  34. LKS Czarnylas
  35. LKS II Gołuchów - awans
  36. LMKS Czarni Brzeźno - awans
  37. LZS Cielcza
  38. LZS Czajków
  39. LZS Doruchów
  40. LZS Wronczyn
  41. Meblorz Swarzędz
  42. MKS Tur 1921 Turek - wycofany z V ligi
  43. MTS Pawłowice
  44. Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
  45. NKS Niepruszewo
  46. Noteć Dziembowo
  47. Noteć Rosko
  48. Ogniwo Łąkociny
  49. Olimpia Brzeziny
  50. Orkan Jarosławiec
  51. Orkan Konarzewo
  52. Orkan Objezierze
  53. Orlik Miłosław
  54. Orzeł Granowo
  55. Orzeł Grzegorzew
  56. Orzeł Pęckowo
  57. Pelikan Dębno Polskie
  58. Pelikan Grabów
  59. Pelikan Niechanowo
  60. Piast Kobylnica
  61. Płomień Nekla
  62. Pogoń Książ Wielkopolski - awans
  63. Polanin Strzałkowo
  64. Polonia Golina - awans
  65. Polonia II Środa Wielkopolska
  66. Polonia Jastrowie - awans
  67. Promień Opalenica
  68. Prosna Kalisz - awans
  69. Radwan Lubasz
  70. Rydzyniak Rydzyna
  71. Sarnowianka Sarnowa
  72. Sokół Chwałkowo
  73. Sokół Damasławek
  74. Sokół Duszniki
  75. Sokół Kaszczor
  76. Sokół Szamocin
  77. Sparta Miejska Górka
  78. Sparta Sklejka Orzechowo
  79. Spójnia Strykowo
  80. Stella Białośliwie
  81. Strażak Licheń Stary
  82. Strażak Słupia
  83. Suchary Suchy Las
  84. Szturm Junikowo Poznań
  85. Tarnovia Tarnówka
  86. TS Gminy Kamieniec
  87. Unia Wapno
  88. Victoria II Września
  89. Warta Eremita Dobrów
  90. Warta Krzymów
  91. Warta Pyzdry
  92. Warta Śrem
  93. Wenus Jędrzejewo
  94. Wielkopolska Komorniki - awans
  95. Wisła Borek Wielkopolski
  96. WKS Witaszyce
  97. WKS Wyszyny
  98. Zawisza Łęka Opatowska - awans
  99. Zieloni Koźminek
  100. Zjednoczeni Kaczory
  101. Zjednoczeni Pudliszki
  102. Złoci Złotkowo

KLASA A

  1. 1920 Mosina
  2. Antares Zalasewo
  3. AP Błękitni Owińska
  4. Awdaniec Pakosław
  5. Błękitni Chruszczyny
  6. Błękitni Kąkolewo
  7. Błyskawica Nieżychowo
  8. Byki Obrowo
  9. CKS Zduny - awans
  10. Czantoria Gościeszyn
  11. Czarni Dobrzyca
  12. Czarni Kaźmierz
  13. Dąb Boguszyn
  14. Dąbroczanka Pępowo
  15. Derby Stara Łubianka
  16. Dragon Dzierzbin - awans
  17. Drawa Krzyż
  18. FAS KS Fałkowo - awans
  19. Formaton Piast Łubowo
  20. GKS Golęczewo - awans
  21. GKS Krzemieniewo - awans
  22. GKS Osiek Łuczywno
  23. GKS Rzgów
  24. GKS Włoszakowice
  25. Gladiatorzy Pieruszyce
  26. Golnica Ryczywół
  27. Górnik Kłodawa
  28. Grom Malanów
  29. Gryf Zofiowo
  30. Helios Bucz
  31. Helios II Czempiń
  32. Hetman Orchowo
  33. Huragan Szczury
  34. Iskra II Szydłowo
  35. Iskra-Prosna Sieroszewice
  36. Jaskiniowiec Rajsko
  37. Karpik Kopanica
  38. Kłos Gałowo
  39. Kłos II Zaniemyśl
  40. Kormoran Święciechowa
  41. Korona Bukowiec
  42. Korona-Pogoń Stawiszyn
  43. KP Piła
  44. KS Gaj Wielki - awans
  45. KS Gminy Brodnica Manieczki
  46. KS Hanulin
  47. KS Mostki
  48. KS Polonia Poznań
  49. KS Rogaszyce
  50. Kuźnica Czarnkowska - awans
  51. Las Kuczków - awans
  52. Las Puszczykowo
  53. Leśni Zawada
  54. Leśnik II Margonin - awans
  55. Leżenica - Nowy Dwór
  56. Lilia Mikstat
  57. LKS Godziesze 1966
  58. LKS Jankowy
  59. LKS Lipa - awans
  60. LKS Piotrowo - awans
  61. LKS Ślesin - wycofany z Klasy Okręgowej
  62. Lotnik-1997 Poznań - awans
  63. Luboński 1943 Luboń
  64. LUKS Stare Bojanowo
  65. LZS Głuchowo
  66. LZS Huragan Młynkowo
  67. LZS Otorowo
  68. LZS Skic - awans
  69. LZS Trzcianka
  70. LZS Trzcinica - awans
  71. Łobzonka Wyrzysk
  72. Maratończyk Brzeźno
  73. Masovia Kraszewice - awans
  74. Nałęcz Babiak
  75. Nałęcz Ostroróg
  76. NAP Nowy Tomyśl
  77. Obra Zbąszyń
  78. Ogrol Sielinko
  79. OKS Ostrów Wielkopolski
  80. Orły Huta Łukomska
  81. Orzeł Kawęczyn
  82. Orzeł Rostarzewo - awans
  83. Osiek Wielki
  84. Piast Grodziec
  85. Pieczarka Wielichowo
  86. Płomień Opatów
  87. Pogoń Trębaczów
  88. Pogrom Luboń
  89. Poznań FC
  90. Prosna Chocz-Kwileń
  91. RKS Radliczyce - awans
  92. Rożnovia Rożnowo
  93. Ruch Bojanowo
  94. Rydzyniak II Rydzyna
  95. Rywal-Ewmar Kurza Góra
  96. Rywal-Klon Mochy
  97. Rzemieślnik Kwilcz
  98. Sokoły Droszew
  99. Sokół Bralin
  100. Sokół Kościerzyn Wielki
  101. Sokół Mieścisko
  102. Sokół Rakoniewice - awans
  103. Sokół Świba
  104. Sokół Włoszakowice
  105. Sokół Wroniawy
  106. Sparta Barłogi
  107. Szczyt Szczytniki
  108. Tarchalanaka Tarchały Wielkie - awans
  109. Tarnovia II Tarnowo Podgórne
  110. Tarnovia III Tarnowo Podgórne
  111. Teleszyna Przykona
  112. Tęcza-Osa Osieczna
  113. Tulisia II Tuliszków - awans
  114. Tur Turew
  115. UKS Śre
  116. Victoria Laski
  117. Warta Kramsk
  118. Warta Rumin
  119. Warta Sieraków - awans
  120. Wicher Dobra
  121. Wicher Strzyżewo
  122. WKS Owieczki
  123. Włókniarz Okonek
  124. Zawisza Dolsk
  125. Zieloni Gaj Mały
  126. Znicz Obra
  127. Znicz Władysławów
  128. Żaki Taczanów

KLASA B

  1. Ajax Rojów
  2. Arka Kiekrz
  3. Błękitni Mąkolno
  4. Błękitni Sparta Kotlin
  5. Błysk Daniszyn
  6. Błyskawica Bronisławki
  7. Błyskawica Jaromierz
  8. Bonikovia Boników
  9. Borusja Boruja Kościelna
  10. Czarni II Wróblewo
  11. Czarni Wierzbno
  12. Dąb Bolewice
  13. Dąb Dębnica
  14. Fara Pelikan Żydowo
  15. GKS Gułtowy
  16. GKS II Sompolno
  17. GKS Olszówka
  18. Grom Binino
  19. Grom Czeluścin
  20. Grom Zębowo
  21. Huragan Łomnica
  22. Iskra Bądecz
  23. Iskra Długie Stare
  24. Jadwiżański KS Poznań
  25. Jastrząb Rudniki
  26. Jedność Zakrzewo
  27. Korona Brzeźnica
  28. Korona Chełmce
  29. Korona Dębno
  30. KP Iskra Runowo
  31. KS 1999 Łopuchowo
  32. KS Apol Term-Pir Spławie
  33. KS Kamień
  34. KS Kąsinowo
  35. KS Straszkovia Straszków
  36. KS Strzeszyn
  37. KS Uchorowo
  38. Legion Krępsko
  39. Lider Szczytniki Czerniejewski
  40. Liskowiak Lisków
  41. LKS Kicin
  42. LSS Gminy Grodzisk Wielkopolski
  43. LZS Chynowa
  44. LZS Karszew
  45. LZS Mikorzyn
  46. LZS Ostrówiec
  47. LZS Siedlików
  48. LZS Wąsowo
  49. Mieszko II Gniezno
  50. MKS II Dąbie
  51. Noteć II Dziembowo
  52. Noteć II Rosko
  53. Noteć Miasteczko
  54. Odlew Poznań
  55. Okoń Sapowice
  56. Orlik Sepno
  57. Orły Plewiska
  58. Orzeł Gulcz
  59. Orzeł Lipka
  60. Orzeł Łowyń
  61. Orzeł Osiek
  62. Orzeł Wysocko Wielkie
  63. Pelikan Nowy Karolew
  64. Piast II Grodziec
  65. Piast II Kobylin
  66. Piast Jabłonna
  67. Płomień Chrzypsko Wielkie
  68. Płomień II Przyprostynia
  69. Pogoń II Nowe Skalmierzyce
  70. Rokita Rokietnica
  71. Sam Jastrzębsko Stare
  72. Sokół Chobienice
  73. Sokół Chwaliszew
  74. Sokół Gębice
  75. Sparta Brody
  76. Sparta Konin - wycofana z Klasy A
  77. Sparta Russów
  78. Stal II Pleszew
  79. Stella II Luboń
  80. Sulimirczyk Sulmierzyce
  81. Szok Bojanowo
  82. Tarzani Wrzeszczyna
  83. Tęcza Tuchorza
  84. Tornado Tarnowo
  85. TS 05 Nowy Tomyśl
  86. Unia Ujście
  87. Victoria II Skarszew
  88. Victoria Miały
  89. Warta Obrzycko
  90. Warta Wartosław
  91. Wełna Rogoźno
  92. Wełnianka Kiszkowo
  93. Wicher Mycielin
  94. Wielkopolanin Siemianice
  95. Wisła II Borek Wielkopolski
  96. WKS Boguszyczki
  97. WKS Sobótka
  98. Wtórowianka Wtórek
  99. Zębców Ostrów Wielkopolski
  100. Zjednoczeni II Pudliszki
  101. ZKS Zelgniewo
  102. Zryw Kierzno
  103. Zryw Sypniewo