fot. Totolotek Puchar Polski

Komplet wyników I rundy Totolotek PP

Na środę, 28 sierpnia, zaplanowano niemal wszystkie mecze I rundy Totolotek Pucharu Polski w Wielkopolsce. Zapraszamy na przegląd wyników spotkań.

STREFA KALISKA

GKS Jaraczewo - Grom Golina 5:1
Gladiatorzy Pieruszyce - CKS Zbiersk 4:0
LKS II Gołuchów - WKS Witaszyce 2:1
Huragan Szczury - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0:3
Błękitni Chruszczyny - Ogniwo Łąkociny 1:1, k.6:5
OKS Ostrów Wielkopolski - LZS Cielcza 1:6
Iskra-Prosna Sieroszewice - LZS Doruchów 1:4
Sokół Bralin - LKS Czarnylas   29 sierpnia
Sokół Świba - Pelikan Grabów 3:8
Płomień Opatów - Strażak Słupia 0:3
Sokoły Droszew - Victoria Skarszew 2:0
Prosna Kalisz - Zieloni Koźminek 3:0
LZS Czajków - Olimpia Brzeziny 2:2, k.7:6
Pogoń II Nowe Skalmierzyce - Barycz Janków Przygodzki 1:3
LKS Jankowy - GKS Rychtal 2:4
Masovia Kraszewice - GKS Grębanin 0:6

STREFA KONIŃSKA

KS Mostki - Baszta Przedecz 3:3, k.5:4
Wicher Dobra - KP Zryw K-Flex Dąbie 1:0
Znicz Władysławów - KS Straszkovia Straszków 5:5, k.3:2
GKS Osiek Wielki - Warta Eremita Dobrów 0:5
WKS Boguszyczki - Warta Kramsk 1:4
Górnik Kłodawa - Kasztelania Brudzew 2:4
Grom Malanów - MKS Dąbie 2:3
Teleszyna Przykona - Orzeł Kawęczyn 2:3
LMKS Czarni Brzeźno - Polonia Golina 4:3
GKS Rzgów - Sparta Sklejka Orzechowo 1:4
Hetman Orchowo - LKS Ślesin 1:6
Sparta Konin - Czarni Ostrowite 2:2, k.5:4
Victoria II Września - Orlik Miłosław 2:1
Warta Pyzdry - Płomień Nekla 1:3
Warta Rumin - Warta Krzymów 4:2

STREFA LESZCZYŃSKA

Brenewia II Wijewo - Sokół Wroniawy 2:1
Sokół Kaszczor - Juna-Trans Stare Oborzyska 1:4
Karpik Kopanica - Grom Wolsztyn 1:5
Oldboye Wolsztyn - Grom Czacz 3:1
Awdaniec Pakosław - Wisła Borek Wlkp. 3 września
MTS Pawłowice - Piast Poniec 0:0, k.2:4
Błękitni Kąkolewo - Brenewia Wijewo 3:8
Helios Bucz - Helios Czempiń 1:4
Stainer Polonia Leszno (juniorzy) - Sparta Miejska Górka   4 września
LZS Głuchowo - Dąb Kębłowo 0:3
Rydzyniak Rydzyna - Zjednoczeni Pudliszki 0:0, k.11:12
Sokół Chwałkowo - Sarnowianka Sarnowa 1:1, k.4:2
Pelikan Dębno Polskie - Ruch Bojanowo 2:2, k.5:6
GKS Włoszakowice - Korona Wilkowice 5:3

STREFA PILSKA

Kolegium Sędziów Piła - Zjednoczeni Kaczory 1:1, k.3:4
Polonia Jastrowie - Noteć Dziembowo 6:0
Iskra II Szydłowo - Polonia Chodzież   4 września
Tarnovia Tarnówka - Sokół Szamocin 2:1
Leśni Zawada - Stella Białośliwie 1:3
Orkan Śmiłowo - Kłos Budzyń 4:1
Derby Stara Łubianka - Iskra Krajenka 3:3, k.5:4
Błękitni Kuźnica Czarnkowska - Iskra Wyszyny 4:4, k.2:4
Sokół Gębice - Włókniarz Okonek 11:3
Wenus Jędrzejewo - Orzeł Pęckowo 7:2
Błyskawica Bronisławki - Sokół Damasławek 3:3, k.3:4
Sokół Mieścisko - Fortuna Wieleń 3:0 (walkower)
Radwan Lubasz - Korona Stróżewo 1:3
Huragan Młynkowo - Noteć Rosko 0:0, k.4:5

STREFA POZNAŃSKA

Sparta Szamotuły - Błękitni Wronki 3:2
Warta Sieraków - Nałęcz Ostroróg 9:5
LKS Baborówko - Sokół Pniewy 3:1
Warta Obrzycko - Wielkopolska Komorniki - goście nie dojechali
Kłos Gałowo - Rzemieślnik Kwilcz 3:5
Sokół Duszniki - Czarni Wróblewo 7:3
OTPS Winogrady Poznań (juniorzy) - Piast Kobylnica 2:3
Meblorz Swarzędz - Sparta Oborniki 3:1
Golnica Ryczywół - Orkan Objezierze 0:3
Lider Swarzędz - Concordia Murowana Goślina 5:3
Antares Zalasewo - Złoci Złotkowo 2:3
Lider Szczytniki Czerniejewskie - 1922 Lechia Kostrzyn 1:2
Mieszko II Gniezno - Zjednoczeni Trzemeszno 3:2
Huragan Pobiedziska (juniorzy) - Czarni Czerniejewo 1:4
Maratończyk Brzeźno - Huragan Pobiedziska 1:7
Pelikan Niechanowo - Vitcovia Witkowo   4 września
UKS Śrem - Polonia II Środa Wielkopolska 0:1
1920 Mosina - Warta Śrem 0:6
GTS Phytopharm Klęka - Orkan Jarosławiec 4:7
KS Polonia Poznań - Wiara Lecha Poznań 0:3
KS Gminy Brodnica Manieczki - Przemysław Poznań 2:7
Kłos Zaniemyśl - Avia Kamionki 2:1
Jastrząb Rudniki - Korona Bukowiec 0:2
Orzeł Granowo - LZS Wronczyn 3:3, k.3:4
Płomień Przyprostynia - Lipno Stęszew 1:1, k.3:5
Kolegium Sędziów Poznań/Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - TS Gminy Kamieniec   11 września
Spójnia Strykowo - Patria Buk 3:2
Luboński 1943 Luboń - AP Reissa Tarnowo Podgórne Poznań   4 września
Stella Luboń - Grom Plewiska 5:0
Orkan Konarzewo - NKS Niepruszewo 4:2
Lech Poznań (oldboje) - Szturm Junikowo Poznań   29 sierpnia
KS Canarinhos Skórzewo - GKS Dopiewo 0:3