fot. Wielkopolski ZPN

Wyniki konkursu grantowego - I kwartał 2022

Komisja Grantowa Wielkopolskiego ZPN wyłoniła inicjatywy, które zostaną wsparte przez Związek w pierwszym kwartale 2022 roku.

Obecny konkurs rozpoczyna już trzeci rok programu grantowego. Do podziału tradycyjnie jest co kwartał 10 tysięcy złotych, co daje sumę 40 tysięcy złotych rocznie. Zgodnie z przepisami organizatorzy ubiegać się mogą o duży grant w wysokości 4000 złotych bądź mały o wartości do 1000 złotych. 

Tym razem Komisja postanowiła dokonać nietypowego wyboru dzieląc kwotę dużego grantu pomiędzy dwie imprezy rangi Mistrzostw Polski. Na równi oceniono V Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą, które corocznie zyskuje dofinansowanie, a także turniej finałowy Mistrzostw Polski U-15 w futsalu dziewcząt. Organizatorzy obu turniejów otrzymają po dwa tysiące złotych wsparcia.

Zmian nie było w małych grantach - tradycyjnie przyznano ich sześć. Dzięki nim turniej dziewczęcy zorganizuje KS Słupia, a swoje flagowe projekty przeprowadzą też m.in. Zjednoczeni Września czy Błękitni Owińska. Pełna lista przyznanych grantów znajduje się poniżej.

Podmioty, które otrzymały wsparcie, w najbliższym czasie otrzymają szczegółowe informacje na temat sposobu jego wykorzystania i rozliczenia. Przypominamy, że zgodnie z zasadami, imprezy dofinansowane muszą zostać udokumentowane i obrandowane materiałami reklamowymi Wielkopolskiego ZPN.

GRANTY - I KWARTAŁ 2022 r.

DUŻY GRANT

AZS UAM Poznań - Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu kobiet U-15
Stowarzyszenie Cukierasy - V Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą

MAŁY GRANT

AS Czempiń - Ferie z AS-em
Błękitni Owińska - Błękitni Cup
FA Leszno - turniej dziecięcy
KS Słupia - turniej dzewczęcy
Patria Buk - Patria Cup mamy 100 lat!
Zjednoczeni Września - IV Fox Cup