fot. Wielkopolski ZPN

Wyniki konkursu grantowego - IV kwartał 2021 r.

Komisja Grantowa Wielkopolskiego ZPN dokonała wyboru wydarzeń, które zostaną wsparte przez Związek w ostatnim kwartale 2021 roku. Tradycyjnie wyróżnionych zostało 7 imprez.

Program grantowy niezmiennie cieszy się sporą popularnością, a liczba zgłaszanych wniosków regularnie jest wyższa od możliwej liczby przyznanych dofinansowań. Nie inaczej było w przypadku konkursu dedykowanego ostatnim miesiącom 2021 roku.

Spośród zgłoszonych wniosków najwyżej Komisja oceniła turniej Krotoszyn Cup i to właśnie do jego organizatora - Astry Krotoszyn - trafił duży grant w wysokości czterech tysięcy złotych. Małe granty (1000 złotych) otrzymało kolejnych sześć podmiotów. Pełną listę wyróżnionych prezentujemy poniżej.

Wszyscy zwycięzcy konkursu otrzymają mailowo szczegółowe informacje dotycące realizacji przyznanego wsparcia i niezbędnych do wykonania świadczeń informacyjno-promocyjnych. W przypadku zmian w zakresie złożonej oferty (szczególnie w przypadku modyfikacji wynikających w potencjalnych obostrzeń epidemicznych) prosimy o niezwłoczny kontakto mailowy - granty@wielkopolskizpn.pl bądź telefoniczny - 600 437 114.

WYNIKI KONKURSU GRANTOWEGO - IV KWARTAŁ 2021

DUŻY GRANT
Astra Krotoszyn - Krotoszyn Cup

MAŁY GRANT
Juna-Trans Stare Oborzyska - Juna Cup
Koziołek Poznań - Koziołek Cup
Orion Skulsk - Mikołajkowy turniej
Pelikan Niechanowo - jubileuszowe turnieje na 25-lecie klubu
Smoki Smochowice - Smoczy Puchar
UKS Akademia Reissa Poznań - FootballPro Cup