fot. Totolotek Puchar Polski

Wyniki pierwszych rund Pucharu Polski

W weekend 1-2 sierpnia rozgrywane są spotkania pierwszych rund kolejnej edycji Totolotek Pucharu Polski. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami meczów w poszczególnych strefach.

STREFA KALISKA

I RUNDA - 1/2 sierpnia
Gladiatorzy Pieruszyce – Żaki Taczanów 1:1, karne 2:4
Błękitni-Sparta Kotlin – Dragon Dzierzbin 0:2
Stal II Pleszew – CKS Zbiersk 1:1, karne 3:2
Prosna Chocz-Kwileń – LKS II Gołuchów 2:3
Błękitni Chruszczyny – Ogniwo Łąkociny 4:5
Sulimirczyk Sulmierzyce – Błysk Daniszyn 2:0
Czarni Wierzbno – Piast II Kobylin 6:3
CKS Zduny – Tarchalanka Tarchały Wielkie 3:2
Pogoń II Nowe Skalmierzyce – Huragan Szczury 2:0
Orzeł Wysocko Wielkie – Sokoły Droszew 7:2
Iskra- Prosna Sieroszewice – OKS Ostrów Wielkopolski 3:3, karne 13:14
Ostrovia 1909 (Juniorzy) – Barycz Janków Przygodzki - 5 sierpnia
PSP Kalisz – Zieloni Koźminek 0:7
Pelikan Nowy Karolew – Prosna Kalisz 0:3
Liskowiak Lisków – RKS Radliczyce 0:3
KKS Kalisz (Juniorzy) – Korona Chełmce 4:1
LKS Czarnylas – LZS Czajków 2:2, karne 4:2
KS Rogaszyce – LZS Doruchów 2:4
Dąb Dębnica – Olimpia Brzeziny 0:12
Masovia Kraszewice – Pelikan Grabów 0:13
Pogoń Trębaczów – Zawisza Łęka Opatowska 0:0, karne 4:3
LKS Jankowy – Strażak Słupia 0:3
Płomień Opatów – GKS Grębanin 2:5
Zryw Kierzno – Sokół Bralin 0:11
GKS Żerków – Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3:5
Grom Golina – LZS Cielcza 3:4
GKS Jaraczewo – Jarota II Jarocin Witaszyce 1:6

STREFA KONIŃSKA

II RUNDA - 1/2 sierpnia
WKS Boguszyczki - Strażak Licheń Stary 0:9
LZS Karszew - Warta Eremita Dobrów 1:4
GKS Sompolno II - Baszta Przedecz 0:2
GKS Olszówka - GKS Osiek Wielki 1:4
Straszkovia Straszków - Wicher Dobra 1:2
Warta Krzymów - Orzeł Grzegorzew 2:2, karne 1:4
Górnik Kłodawa - Kasztelania Brudzew 1:1, karne 5:4
Grom Malanów - Orzeł Kawęczyn 0:2
Warta Kramsk - KS Mostki 2:1
Warta Rumin - Warta Pyzdry 4:4, karne 2:3
Znicz Władysławów - Teleszyna Przykona 0:4
GKS Rzgów - Czarni Brzeźno 2:1
Orły Huta Łukomska - Sparta Sklejka Orzechowo 2:1
Victoria II Września - Płomień Nekla 0:1
Polonia Golina - Czarni Ostrowite 2:1
Polanin Strzałkowo - Orlik Miłosław 7:1
WKS Sobótka - KP K-Flex Zryw Dąbie 0:12

 

STREFA LESZCZYŃSKA

I RUNDA - 1/2 sierpnia
Grom Czeluścin
- Wisła Borek Wielkopolski 2:2, karne 5:4
Promień II Krzywiń - Wisła II Borek Wielkopolski 5:0
Orla Jutrosin - Sparta Miejska Górka 1:1, karne 5:4
Dąbroczanka Pępowo - Pelikan Dębno Polskie 3:2
Ruch Bojanowo - Awdaniec Pakosław 1:2
Sokół Chwałkowo - Sarnowianka Sarnowa 2:3
GKS Krzemieniewo - Zjednoczeni Pudliszki 2:2, karne 2:4
MTS Pawłowice - Korona Wilkowice 4:0
Sokół Włoszakowice - Tęcza-Osa Osieczna 4:1
Dąb Boguszyn - Rydzyniak Rydzyna 1:5
Iskra Długie Stare - Kormoran Święciechowa 4:1
Rydzyniak II Rydzyna - Piast Nowy Belęcin 0:2
LUKS Stare Bojanowo - LZS Głuchowo 3:0 - walkower, goście wycofali się z rozgrywek
Helios Bucz - Grom Czacz 2:2, karne 7:6
Grom II Czacz - Rywal-Ewmar Kurza Góra 0:3
PKS II Racot Turew - Helios Czempiń - 5 sierpnia
Brenewia Wijewo - Juna-Trans Stare Oborzyska 3:3, karne 6:7
Brenewia II Wijewo - KS Apol Term-Pir Spławie 1:5
Sokół-Orkan Chobienice - Dąb Kębłowo 0:1
Oldboje Wolsztyn - Gwiazda Siedlec 2:3
Sokół Wroniawy - Karpik Kopanica 2:0
Czantoria Gościeszyn - Sokół Kaszczor 1:2

 

STREFA PILSKA

I RUNDA - 1/2 sierpnia
Jedność Zakrzewo – Leśni Zawada 2:0
Huragan Nowa Święta – Korona Brzeźnica 1:4
Naprzód Stara Wiśniewka – Iskra Krajenka 0:10
Królewska Wieś/ Iskra Czernice – Orzeł Lipka 3:0
Derby Stara Łubianka – Piast Skic 3:0
Tarnovia Tarnówka – Polonia Jastrowie 3:4
Sokół Gębice – Iskra II Szydłowo 0:6
Noteć II Dziembowo – Błękitni Kuźnica Czarnkowska 1:1, karne 3:0
Noteć Dziembowo – Zjednoczeni Kaczory 1:5
Unia Ujście – KP Piła 0:7
Błyskawica Bronisławki – Leżenica Nowy Dwór 3:3, karne 4:5
Kolegium Sędziów Piła – Iskra Runowo 5:3
Drawa Krzyż – Orzeł Pęckowo 6:0
Victoria Miały – Gryf Zofiowo 5:2
Tarzani Wrzeszczyna – Fortuna Wieleń 2:4
Huragan Młynkowo – Radwan Lubasz karne 3:3, karne 0:3
Orzeł Gulcz – Noteć Rosko 1:1, karne 3:4
Sokół Mieścisko – Unia Wapno 0:0, karne 4:1
Stella Białośliwie – WKS Wyszyny 3:1
Sokół Damasławek – Korona Stróżewo 0:7
Patriot Mieścisko – Kłos Budzyń 0:3
Nielba Wagrowiec (juniorzy) – Leśnik II Margonin 3:1

STREFA POZNAŃSKA

RUNDA WSTĘPNA - 1/2 sierpnia
Grom Binino
- KS Sękowo 3:0
KS Kąsinowo - Kłos Gałowo 0:5
Sparta Brody - GKS Golęczewo 0:12
SPN Szamotuły (JUN) - Rzemieślnik Kwilcz 3:0
Kolegium Sędziów Poznań - Warta Sieraków 5:1  -
Warta Obrzycko - LZS Otorowo 1:5
Wełna Rogoźno - Formaton Piast Łubowo 2:3
Tornado Tarnowo - Antares Zalasewo 2:1
Wełnianka Kiszkowo - Błękitni Owińska 0:5
Maratończyk Brzeźno - Rożnovia Rożnowo 5:1
Huragan II Pobiedziska - FAS KS Fałkowo 2:2, karne 1:3
Lech Poznań Oldboje - Odlew Poznań - 5 sierpnia
Big Show FC Poznań - OTPS Winogrady Poznań (JUN) 0:46
Old Boys Sady - Przemysław Poznań (JUN) 1:2
Korona Zakrzewo - Arka Kiekrz 3:4
KS Polonia Poznań - Tarnovia II Tarnowo Podgórne 6:0
Lipno Stęszew Oldboje - Okoń Sapowice 4:1
Orły Plewiska - Jastrząb Rudniki 2:1
Piast Jabłonna - LSS Gminy Grodzisk Wlkp. 4:1
Luboński 1943 Luboń (JUN) - 1920 Mosina  0:3
UKS Śrem - Lotnik-1997 Poznań 0:1
KS Gminy Brodnica Manieczki - Las Puszczykowo 4:0
AP Dębiec Poznań - Luboński 1943 Luboń 1:8

I RUNDA

Avia Kamionki – Clescevia Kleszczewo         
LKS Baborówko – Złoci Złotkowo 4:3      
Orkan Jarosławiec -
Phytopharm Klęka 2:2, karne 7:6
Orzeł Granowo - Huragan Michorzewo 4:1
Pelikan Niechanowo – Piast Kobylnica 1:5 
Spójnia Strykowo – Promień Opalenica 4:2
Szturm Junikowo Poznań – Suchary Suchy Las 2:3
TS Gminy Kamieniec - LZS Wronczyn 4:2