Wyślij dziecko na obóz z Wielkopolskim ZPN!

Najbliższe wakacje mogą być niesamowitą przygodą dla chłopców urodzonych w latach 2006-2008. Wystarczy, że wezmą udział w związkowym obozie piłkarskim w Dymaczewie Nowym.


Wielkopolski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z Centrum Hajdasz zapraszają na "Wakacje z futbolem". Tygodniowy obóz odbędzie się w dniach 24-30 czerwca. Bazą zgrupowania będzie trzygwiazdkowy hotel Inter Szablewski w Dymaczewie Nowym. Obiekt zlokalizowany 25 km od Poznania położony jest w otoczeniu lasów i jezior Wielkopolskiego Parku Narodowego. Oprócz pięknego położenia atutem ośrodka jest wysokiej klasy zaplecze sportowe, które pozwala na pobyt podporządkowany edukacji piłkarskiej.

Podczas obozu opiekę nad dziećmi sprawować będą trenerzy związkowi pracujący z kadrami Wielkopolski. Codziennie poprowadzą oni poranny rozruch i dwa treningi specjalistyczne. Czas pomiędzy zajęciami wypełnią dzieciom zajęcia dodatkowe - między innymi piłkarski freestyle, gry terenowe czy zajęcia dotyczące zdrowego odżywiania się. Nie zabraknie też oczywiście wspólnego śledzenia w akcji najlepszych piłkarzy globu w spotkaniach Mistrzostw Świata. Przez cały okres trwania pobytu opiekę nad dziećmi obok szkoleniowców będą pełnić też fizjoterapeuci czuwający nad zdrowiem młodych zawodników.

Tydzień pod znakiem piłki to najlepszy pomysł na wakacje dla Twojego dziecka? Zgłoś jego udział w obozie jak najszybciej! Liczba uczestników jest ograniczona, każda z trzech grup wiekowych (2006, 2007, 2008) będzie liczyć po 20 osób. Promocyjna cena udziału w obozie to 1190 złotych! Zgłoszenia (w formularzu zgłoszeniowym dostępnym poniżej) i wszelkie zapytania kierować prosimy pod adres oboz@wielkopolskizpn.pl lub telefonicznie do pani Marty Wiśniewskiej - 501 462 982.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO POBRANIA (KLIK!)