fot. Turniej Skrzatów, czerwiec 2018

YAKIMASPORT Turnieje Żaków 2020/2021 - informator

W niedzielę 6 września 2020 roku, w Racocie zostaną zainaugurowane YAKIMASPORT Turnieje Żaków. Rozgrywki w kategori wiekowej F1 i F2 w sezonie 2020/21 odbędą się w nowym formacie, który został zatwierdzony przez Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego Wielkopolskiego ZPN. Zmagania będą toczyć się w formie towarzyskich turniejów.

Informator na temat rozgrywek można pobrać TUTAJ

Zmiana systemu rywalizacji była planowana już na wiosnę, jednak epidemia COVID-19 wstrzymała rozgrywki i tym samym odroczyła w czasie wprowadzenie nowego formatu. Jesienią gra będzie toczyć się już bez prowadzenia wyników i klasyfikacji. Zespoły w kategoriach F1 i F2 podzielone zostały na grupy, w których spotkają się jesienią na turniejach czterokrotnie w następujących terminach:
- 12/13 września;
- 26/27 września;
- 10/11 października;
- 24/25 października.

Każda z grup ma wyznaczonego koordynatora, który będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek. To on będzie też odpowiedzialny za określenie gospodarzy turniejów (spośród drużyn, które wyraziły taką chęć), ich dokładne terminy i komunikację z uczestniczącymi klubami.

Rozgrywki zainaugurowane zostaną turniejem pokazowym w Racocie o godzinie 10:00 (kategoria F1) i 12:30 (kategoria F2). Zachęcamy przedstawicieli drużyn i koordynatorów do uczestnictwa w nim, by dokładniej zapoznać się z nowym formatem.

Wszelkie pytania należy kierować mailowo do Trenera Koordynatora Wielkopolskiego ZPN, Marcina Drajera - marcin.drajer@wielkopolskizpn.pl.

PODZIAŁ DRUŻYN NA GRUPY W KATEGORII ŻAK

Znak (G) oznacza, że klub wyraził chęć bycia gospodarzem turniejów


ŻAK F1

Grupa 1
(G) Polonia Jastrowie                                                                                                                 
(G) Sparta Złotów                                                         
(G) GLKS Wysoka                                                          
(G) Krajna Wyrzysk - 2 zespoły                                
UKS AP Start Jastrowie                                               
Zjednoczeni Kaczory
FA Fair Play Złotów       
Koordynator: Adam Ziółkowski

 

GRUPA 2
(G) AP MOSiR Piła
(G) FA Piła - 2 zespoły
(G) UKS AP Reissa Piła - 2 zespoły
(G) UKS Soccer Stars Piła - 2 zespoły
Lubuszanin Trzcianka
LPFA Trzcianka
UKS 2014 Kotuń
Koordynator:
Wiesław Powalisz

 GRUPA 3
(G) Błękitni Kuźnica Czarnkowska
(G) Leśnik Margonin
Golnica Ryczywół
Iskra Wyszyny
Korona Stróżewo
Polonia Chodzież
Radwan Lubasz
Kłos Budzyń
Koordynator: Ryszard Grela

GRUPA 4
(G) AP Oborniki
(G) Calcio Wągrowiec - 2 zespoły
(G) KS Wełna Skoki
(G) Nielba Wągrowiec
AP Reissa Oborniki - 2 zespoły
Goool Wągrowiec - 3 zespoły
LPFA Rogoźno
Sokół Mieścisko
Koordynator: Dawid Jasiński/ Piotr Kucharski

 GRUPA 5
(G) AP OSiR Lwówek
(G) Błękitni Wronki
(G) Sokół Pniewy
(G) Orlik Kaźmierz
AP Warta Międzychód
AS Wronki - 2 zespoły
(G) KP Warta Sieraków
SPN Szamotuły
Koordynator: Paweł Kasprowicz

GRUPA 6
(G) Orzeł Granowo – 2 zespoły
(G) Patria Buk
GAP Grodzisk Wielkopolski
Grom Wolsztyn
GSP Sątopy
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
GSS Grodzisk Wielkopolski
Koordynator: Paweł Prugar 

GRUPA 7
(G) ELPA Święciechowa
(G) GAP Czacz
(G) Helios Bucz
AP Reissa Leszno - 2 zespoły
FA Leszno - 3 zespoły
Kormoran Święciechowa
Piast Poniec
Sokół Kaszczor
Koordynator: Paweł Frąckowiak

GRUPA 8
(G) Awdaniec Pakosław
(G) KA 4 resPect Krobia - 2 zespoły
(G) Rawia Rawicz - 2 zespoły
(G) Sparta Miejska Górka
GAS Krobia
LPFA Rawicz
Orla Jutrosin
Sarnowianka Sarnowa
Koordynator: Agnieszka Rezler

GRUPA 9
(G) AP Czecha Ostrzeszów
(G) AP Ostrzeszów - 2 zespoły
(G) GKS Trzcinica
AP Reissa Kępno - 2 zespoły
Łużyczanka Kuźnica Grabowska
Strażak Słupia
Koordynator: Dariusz Szczepaniak

GRUPA 10
(G) Calisia 14 Kalisz
(G) KKS 1925 Kalisz - 3 zespoły
(G) Pogoń Nowe Skalmierzyce - 2 zespoły
AP Reissa Kalisz - 2 zespoły
Iskra Prosna Sieroszewice
Kopernik Piotrów
Szczyt Szczytniki
Koordynator: Dariusz Smolarek

GRUPA 11
(G) Akademia Talentów Krotoszyn - 2 zespoły
(G) Astra Krotoszyn
(G) OKS Ostrów Wlkp.
(G) TP Ostrovia 1909
(G) UKS FA Ostrów Wlkp.
Akademia Krecika Ostrów Wlkp.
KP Centra 1946 Ostrów Wlkp.
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie
KUKS Zębców Ostrów Wlkp.
UKS APR Pleszew Jarocin
Koordynator: Łukasz Rak

GRUPA 12
(G) GKS Jaraczewo
(G) GOS Koźmin Wlkp.
(G) Grom Golina
(G) LZS Cielcza
(G) Wisła Borek Wlkp.
Antonio Jarocin
Czarni Dobrzyca
Jarota Jarocin
UKS APR Jarocin - 2 zespoły
Koordynator: Tomasz Marszałek

GRUPA 13
(G) Akademia Sportu Młode Orły Gostyń
(G) AS Czempiń
(G) Juna-Trans Stare Oborzyska
(G) Obra Kościan
(G) PKS Racot
(G) Promień Krzywiń
AP Reissa Gostyń - 2 zespoły
Kania Gostyń
Koordynator: Dawid Dominiczak

GRUPA 14
(G) GKS Osiek Wielki
(G) Kasztelania Brudzew - 2 zespoły
(G) MKS Tur Turek
(G) Orzeł Grzegorzew
(G) Wicher Dobra
KS Górnik Kłodawa
Olimpia Koło - 4 zespoły
Oranje Sport Turek - 2 zespoły
Koordynator: Tomasz Kowalski

GRUPA 15
(G) LKS Ślesin
(G) Polonus Kazimierz Biskupi
(G) Warta Kramsk
AP Reissa Konin
Oranje Sport Konin – 2 zespoły
Sokół Kleczew
Strażak Licheń Stary
Koordynator: Grzegorz Adamczewski/Marzena Wesołowska

GRUPA 16
(G) Górnik Konin
(G) MKS OLE Golina
(G) SKP Słupca - 3 zespoły
(G) Tulisia Tuliszków
(G) Zjednoczeni Rychwał
Orły Huta Łukomska
Warta Rumin
Koordynator: Patryk Krawiec

GRUPA 17
(G) Chrobry Gniezno
(G) Mieszko Gniezno
(G) Orlik Miłosław
AP Niechanowo
Huragan Pobiedziska
LPFA Skoki
Victoria Września
Zjednoczeni Września - 3 zespoły
Koordynator: Mateusz Bartkowiak

GRUPA 18
(G) Kotwica Kórnik - 2 zespoły
(G) Lotnik Poznań
(G) Orlik Mosina
(G) Polonia Środa Wlkp. - 4 zespoły
(G) UKS Śrem
(G) Warta Śrem - 3 zespoły
AP Reissa Kórnik
Koordynator: Radosław Falgier

GRUPA 19
(G) AKF Poznań
(G) AP Błękitni Owińska - 2 zespoły
(G) Koziołek Poznań - 2 zespoły
(G) Warta Poznań - 2 zespoły
AP Reissa Poznań - 3 zespoły
Lech Poznań - 2 zespoły
Unia Swarzędz
Koordynator: Łukasz Nowak

GRUPA 20
(G) Tarnovia Tarnowo Podgórne - 2 zespoły
(G) TMS Suchary Suchy Las - 2 zespoły
(G) Victoria Wysogotowo - 2 zespoły
Canarinhos Skórzewo
Champion Rokietnica
LPFA Podolany
Poznaniak Poznań
UKS Champions Poznań
Koordynator: Przemysław Król

GRUPA 21
(G) Lider Swarzędz - 2 zespoły
(G) Piast Kobylnica
Jurand Koziegłowy
Polonia Poznań
PSS Junior Koziegłowy - 2 zespoły
Przemysław Poznań
TS Olimp Poznań
UKS Talent Poznań - 2 zespoły
Koordynator: Paweł Wojciechowski

GRUPA 22
(G) OTPS Winogrady Poznań
(G) Poznańska 13 Poznań

AP DębiecAvia Kamionki – 2 zespoły
LPFA Bułgarska
Orlik Poznań
WAP Luboń Poznań
Wielkopolska Komorniki
Koordynator: Aleksander Badziński

GRUPA 23
(G) Jedynka Luboń
GKS Dopiewo
Grom Plewiska
Lipno Stęszew
(G) Red Box Poznań
Koordynator:
do ustalenia

ŻAK F2

GR

GRUPA 1
(G) Krajna Wyrzysk
(G) Sparta Złotów
(G) Zjednoczeni Kaczory
GIMZAK Zakrzewo
UKS AP Start Jastrowie
UKS FA Fair Play Złotów
Koordynator: Adam Ziółkowski

GRUPA 2
(G) AP MOSiR Piła
(G) FA Piła - 2 zespoły
(G) Noteć Czarnków
(G) UKS AP Reissa Piła
AP Bambinis Trzcianka
UKS Soccer Stars Piła - 2 zespoły
Koordynator: Wiesław Powalisz

GRUPA 3
(G) Chrobry Gniezno
(G) Mieszko Gniezno
(G) MKS Trzemeszno - 2 zespoły
Goool Wągrowiec - 3 zespoły
LPFA Skoki
Sokół Damasławek
Victoria Września - 2 zespoły
Koordynator: Mateusz Bartkowiak

GRUPA 4
(G) AP OSiR Lwówek
(G) Błękitni Wronki
(G) NAP Nowy Tomyśl - 2 zespoły
AS Wronki - 2 zespoły
(G) KP Warta Sieraków - 2 zespoły
MKS Warta Międzychód
SPN Szamotuły
Koordynator: Paweł Kasprowicz

GRUPA 5
(G) AP Czecha Ostrzeszów - 3 zespoły
(G) AP Ostrzeszów - 2 zespoły
(G) AP Reissa Kępno - 2 zespoły
LZS Doruchów
UKS AP Reiss Kalisz – 2 zespoły
Koordynator: Dariusz Szczepaniak

GRUPA 6
(G) KKS 1925 Kalisz - 3 zespoły
(G) OKS Ostrów Wlkp.
(G) Pogoń Nowe Skalmierzyce - 2 zespoły
Akademia Krecika Ostrów Wlkp.
Kopernik Piotrów
KS Opatówek
Prosna Kalisz
Koordynator: Dariusz Smolarek 

GRUPA 7
(G) Tulisia Tuliszków - 2 zespoły
(G) Wicher Dobra
(G) Zjednoczeni Rychwał
LPFA Konin
KS Górnik Kłodawa – 2 zespoły
Olimpia Koło - 2 zespoły
Oranje Konin - 2 zespoły
Koordynator: Marcin Mielczarek  

GRUPA 8
(G) LKS Ślesin
(G) Orion Skulsk
(G) Polonus Kazimierz Biskupi
(G) SKP Słupca - 2 zespoły
(G) Warta Kramsk
Błękitni Mąkolno
GKS Sompolno
Sokół Kleczew
ZKS Zagorów
Koordynator: Patryk Krawiec

GRUPA 9
(G) Akademia Talentów Krotoszyn - 2 zespoły
(G) Astra Krotoszyn
(G) GKS Jaraczewo
(G) GOS Koźmin Wlkp.
(G) Wisła Borek Wlkp.
Antonio Jarocin
UKS APR Jarocin
Koordynator: Łukasz Rak

GRUPA 10
(G) Awdaniec Pakosław
(G) FA Leszno - 3 zespoły
(G) KA 4 resPect Krobia
(G) Rawia Rawicz - 2 zespoły
Dąbroczanka Pępowo
Kania Gostyń
LPFA Rawicz
AP Reiss Gostyń – 2 zespoły
LKS Sarnowianka Sarnowa
Koordynator: Marcin Stochaj

GRUPA 11
(G) GAP Czacz
(G) Obra Kościan
(G) Orzeł Lipno
GAP Grodzisk Wlkp.
LPFA Wolsztyn
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Koordynator: Miłosz Stawiński

GRUPA 12
(G) AS Czempiń
(G) Juna-Trans Stare Oborzyska
(G) Orlik Mosina
(G) PKS Racot
(G) Promień Krzywiń
(G) UKS Śrem
(G) Warta Śrem - 3 zespoły
Koordynator: Dawid Dominiczak

GRUPA 13
(G) AP Błękitni Owińska
(G) Kotwica Kórnik - 2 zespoły
(G) Koziołek Poznań - 2 zespoły
(G) Polonia Środa Wielkopolska - 3 zespoły
(G) Warta Poznań - 2 zespoły
AP Reissa Poznań - 2 zespoły
Canarinhos Skórzewo - 2 zespoły
Unia Swarzędz
Koordynator: Łukasz Nowak

GRUPA 14
(G) AP Oborniki
(G) TMS Suchary Suchy Las - 2 zespoły
(G) Victoria Wysogotowo - 2 zespoły
LPFA Bułgarska
Poznaniak Poznań
UKS Champions Poznań
Koordynator: Piotr Kucharski

GRUPA 15
(G) Piast Kobylnica
(G) PSS Junior Koziegłowy - 2 zespoły
Jurand Koziegłowy
Orlik Poznań
Warta Poznań
Polonia Poznań
Talent Poznań - 2 zespoły
Koordynator: Paweł Wojciechowski

GRUPA 16
(G) Poznańska 13 Poznań
(G) Red Box Poznań
AP Dębiec
Avia Kamionki
Przemysław Poznań
SF Luboń
Wielkopolska Komorniki
Koordynator: Paweł Słoma