fot. Yakimasport

Yakimasport wesprze Żaki i kursy trenerskie

Wielkopolski ZPN oficjalnie rozpoczyna współpracę z firmą Yakimasport. Producent sprzętu treningowego został partnerem obejmując wsparciem rozgrywki w kategorii Żaków oraz kursy trenerskie.

Kolejna współpraca podjęta przez Związek jest kontynuacją działań nastawionych na uzyskanie korzyści dla klubów. Tym razem dedykowana oferta dla członków Wielkopolskiego ZPN związana jest z rozgrywkami Żaków. Nazwa firmy Yakimasport znajdzie się w nazwie rozgrywek, dzięki czemu kluby będą mogły zakupić bramki używane w tej kategorii (rozmiar 3x1,55 metra) ze specjalnym rabatem.

Drugim polem kooperacji będą kursy trenerskie. Dla wszystkich ich uczestników w Wielkopolsce firma przygotuje specjalny kod rabatowy na akcesoria szkoleniowe. O szczegółach skorzystania z promocji zainteresowani będą informowani w trakcie zajęć.

Ponadto w ramach wspólnych działań Wielkopolski ZPN zostanie zaopatrzony przez kontahenta w sprzęt treningowy zyskując w zamian możliwość ekspozycji reklamowej podczas wydarzeń organizowanych przez Związek.