Zajęcia pokazowe dla trenerów młodzieżowych

Drugi rok z rzędu BVB Evonik Fußballschule we współpracy z KS Avia Kamionki zapraszają trenerów młodzieżowych na pokazowy trening otwarty. Zajęcia odbędą się 28 sierpnia o godzinie 18:00 w Kamionkach.


Jeden z najbardziej utytułowanych niemieckich klubów od trzech lat organizuje w naszym kraju obozy sportowe dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Przed rokiem po raz pierwszy specjaliści z Dortmundu zawitali do Wielkopolski. W trakcie campu nie tylko szkolono dzieci, ale i przedstawiono kulisy pracy trenerom, którzy mogli zapoznać się z programem opracowanym przez Centrum Szkolenia Młodzieży BVB. Podobnie jest w tym roku.

Organizator obozu zaprasza wszystkich zainteresowanych trenerów do udziału w pokazowych zajęciach, jakie odbędą się w poniedziałek, 28 sierpnia o godzinie 18:00 na obiekcie Avii Kamionki (ulica Mieczewska). Uczestnictwo w treningu, który poprowadzi piątka licencjonowanych instruktorów Borussii, jest bezpłatne. Wszyscy chętni będą mogli z bliska przyjrzeć się metodom treningowym stosowanym w programie nauczania "czarno-żółtych".