fot. Mecz reprezentacji Polski w Kaliszu

Zamówienia biletów na mecz Polska - Niemcy

3 września o godzinie 14:30 w Kaliszu reprezentacja Polski do lat 19 zmierzy się w towarzyskim spotkaniu z rówieśnikami z Niemiec. Wielkopolski ZPN rozpoczyna dystrybucję biletów na ten pojedynek.

Kalisz miał okazję gościć "Biało-czerwonych" po raz ostatni w poprzednim roku. Wówczas na południu Wielkopolskim zagrali zawodnicy z reprezentacji U-20 ulegając Holandii 1:2. Tym razem o zwycięstwo powalczą kadrowicze z rocznika 2002 i młodsi.

Polacy prowadzeni przez trenera Jacka Magierę, który był selekcjonerem kadry U-20 przed rokiem, tym razem podejmą w Kaliszu Niemców. Kibice chcący obejrzeć spotkanie na żywo, mogą już rezerwować bezpłatne wejściówki. Zamówienia, zarówno indywidualne jak i grupowe, można składać mailowo na adres bilety@wielkopolskizpn.pl. Niezbędne jest podanie danych osobowych - imienia, nazwiska oraz numeru pesel nabywcy biletu.

Zamówienia można składać do piątku, 28 sierpnia, do godziny 12:00. Wnioski niekompletne, bez podanych danych, nie będą rozpatrywane. Pozostałe zostaną rozpatrzone zgodnie z terminem zgłoszenia. Potwierdzeniem przyznania wejściówek będzie odpowiedź zwrotna zawierająca instrukcję odbioru biletów.

Przypominamy, że spotkanie Polska - Niemcy jest organizowane zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi związanymi z zagrożeniem epidemicznym. Dla kibiców udostępniona zostanie połowa miejsc siedzących na obiekcie, a zajmując miejsce należy pamiętać o zachowaniu niezbędnego dystansu społecznego. Ponadto obowiązkowe jest posiadanie maseczki zakrywającej usta i nos oraz dezynfekcja rąk przy wejściu na stadion.