fot. II Obóz Wielkopolskiego ZPN

Zapisy na II Obóz Wielkopolskiego ZPN!

Zapraszamy na kolejną dawkę ogromnej wiedzy i treningów pod okiem fachowej kadry szkoleniowej. W dniach od 2 do 8 lipca odbędzie się II edycja letniego obozu Wielkopolskiego ZPN. Zapisy przyjmowane są poprzez formularz online.

Premierowa odsłona obozu przed rokiem miała miejsce w Licheniu Starym i zakończyła się niewątpliwym sukcesem. Ponad sześćdziesięciu młodych zawodników szlifowało swoje umiejętności pod okiem trenerów kadr Wielkopolski i wyjątkowych gości, którzy na co dzień pracują z reprezentantami Polski.

Nie inaczej będzie w 2023 roku! Tym razem Obóz Wielkopolskiego ZPN odbędzie się w Jarocinie. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Hotelu Jarota Sport, a oprócz treningów na świetnie przygotowanych płytach, czekają ich liczne atrakcje dodatkowe oraz edukacyjne szkolenia z zakresu np. prawidłowego żywienia. Podczas wszystkich jednostek treningowych nacisk położony będzie przede wszystkim na działania indywidualne i rozwój inteligencji piłkarskiej.

Na zakończenie obozu rodzice otrzymają indywidualną ocenę zdolności zawodnika! W przygotowanej karcie znajdą się wyniki przeprowadzonych testów sprawności ogólnej i specjalnej, a także charakterystyka umiejętności określająca poziom sportowy, na jakim znajduje się dziecko, elementy wymagające poprawy i sposób, w jaki można nad nimi pracować.

Udział w obozie mogą wziąć zawodniczki i zawodnicy urodzeni w latach 2011-12, a także chłopcy grający na pozycjach w polu, urodzeni w latach 2013-14. Koszt uczestnictwa wynosi 1990 złotych, a w cenie tej zawarty jest komplet sportowy firmy Macron.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza online (klik!). 

Szczegółowe informacje uzyskać można mailowo pod adresem obozy@wielkopolskizpn.pl lub też telefonicznie u trenerów związkowych - Jakuba Wojtkowiaka - 697 588 688 - i Błażeja Czyżewskiego - 606 369 700.